Víme všechny podrobnosti o detoxikační dietě herečky Gwyneth Paltrow. V čem tkví její tajemství krásné postavy?

Asi každý ví, o kom je řeč, když se řekne Gwyneth Paltrow. Tahle herečka se s námi podělila o její tajemství, dietu, díky které má tak krásnou postavu.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Do léta chceme mít každá krásnou postavu, abychom se nemusely stydět ukázat v plavkách. Některé z nás mají krásnou postavu od přírody a nemusí pro ni nic moc dělat. No a pro ty, ke kterým příroda nebyla tak štědrá, tu máme speciální detoxikační dietu, podle které se řídí i známá herečka Gwyneth Paltrow. Ta nám nyní odhaluje nějaké svoje tipy na to, jak mít skvělou formu.

Dieta spočívá v tom, zakázat si nějaká nezdravá jídla

Když provedete detoxikační kůru, je to pro vaše tělo to nejlepší. Zbaví se tak všeho škodlivého, co jste do sebe za nějakou dobu dostali. Gwyneth Paltrow je známá herečka, která má opravdu krásnou postavu. No i ona ale tyhle detoxikace dodržuje, aby si takovou postavu udržela. Herečka tvrdí, že tato detoxikace pomáhá zhubnout, ale hlavně vyčistí váš trávící systém.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Aby se dostala na léto zpět do formy, podstoupila sedmidenní detoxikační kůru. Ta spočívá v tom, že jíte jen jídla, která jsou dovolená a na nezdravá jídla se ani nepodíváte. Je to jen na 7 dní, to se dá vydržet, ne? Pojďme zjistit podrobnosti o její stravě.

Lněná semínka a pampeliškové listy – oblíbené duo Gwyneth Paltrow

Toto jsou právě ty potraviny, které pomohou vašemu žaludku zotavit se po všech možných jídlech, které jste do něj nacpaly. Na druhou stranu herečka doporučuje vyřadit ze své stravy po těch 7 dní ryby. Co se týče jejích dalších oblíbených jídel, patří mezi ně chia semínka, madle a stévie (náhražka cukru s nízkým obsahem kalorií).

iZdroj fotografie: Depositphotos

Jak vypadá takový den při detoxikaci

Každý den začnete sklenicí vody s citronem, po kterém by mělo následovat smoothie z červené řepy. V poledne, na oběd, buďto čočková nebo květáková polévka. I když tuhle formu diety drží tahle krásná herečka, většina doktorů by vám ji určitě neschválila.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Chybí jí totiž bílkoviny a také je dost možné, že půjdete do postele s pocitem hladu, což není vůbec dobré. Další problém je, že potraviny, které se v této dietě vyskytují, jsou poměrně drahé, tudíž ne dostupné všem. Ne všechny diety celebrit je třeba dodržovat.

Zdroj: ShowBusiness, MarieClaire, Grazia

Diskuze Vstoupit do diskuze
115 lidí právě čte
Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Jablka z obchodu nestačí opláchnout čistou vodou. Pro zbavení „atraktivního povlaku“ je potřeba víc
Události247.cz
Události247.cz
Nechutná praxe: Některé obchody prodávaly zákazníkům jídlo prošlé až dva roky
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
Chrápání: jaké jsou jeho příčiny a jak se ho zbavit
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Buddhističtí mniši mumifikovali svá těla zaživa. Znamenalo to nejméně 2 000 dní dobrovolného utrpení