Na první pohled lze poznat více, než si lidé uvědomují. Tvar obličeje prozradí ostatním vaši povahu, sny i cíle

Odborník na čtení tváří, Jean Haner prozradil, co o vás napoví tvar vašeho obličeje. Možná budete překvapeni, co vše lze z pouhého tvaru vyčíst.
i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Každý člověk na světě je naprostý originál, a to jak vzhledem, tak povahově. Ano, mnoho lidí se může vzájemně podobat, ale nikdo na celém světě není stejný jako vy. Některé lidské rysy, opět jak ty fyzické, tak ty povahové, mohou být stejné nebo podobné, a na jejich základě se lidé dělí do různých typologií. Například podle typu vašeho obličeje lze odhadnout několik věcí, které o vás prozrazuje.Obdélníkový tvar obličeje

Tento tvar obličeje patří nejčastěji k lidem, kteří jsou inteligentní, dobře smýšlející a trvající na svých vlastních hodnotách. Jen málokdy mluví o svých pocitech a svůj život se snaží mít, pokud možno, co nejpřesněji naplánovaný. Důsledkem toho však u nich může docházet k osamělosti a smutku, protože lidé ani věci nejsou tak úžasní, jako v jejich hlavě.


iZdroj fotografie: Depositphotos

Kulatý tvar obličeje

Lidé s kulatým tvarem obličeje jsou mnohdy laskaví a také velcí dobráci. Vztahy s lidmi jsou pro ně velmi důležité a pro své blízké se snaží být vždy oporou. Láska k lidem se však může stát vaší slabinou, neboť těm, které máte rádi věnujete vždy vše, co máte ve svých silách a možnostech. Mnohdy jste proto zklamáni, protože ve vztazích snadno mnohem více dáváte, než dostáváte.


iZdroj fotografie: Depositphotos

Diamantový tvar obličeje

Lidé s hranatějším obličejem ve tvaru tzv. diamantu, jsou osoby, které přesně vědí, co chtějí, a rády mají nad věcmi kontrolu. Tito lidé jsou také velmi poctiví a pečliví, což z nich dělá dobré vůdce a často se tak ocitají na výše postavených místech. Jsou velmi dobrými mluvčími a komunikace je pro ně hračkou. Když však něco nejde podle jejich představ, moudrá slova se často změní ve velmi ostrá, jimž je lepší se vyhnout.


iZdroj fotografie: Depositphotos

Oválný tvar obličeje

Lidé s oválným obličejem získali do vínku tzv. dar řeči. Vždy tedy přesně ví, co je nejlepší říci, a jen málokdy se stane, že by ztratili řeč. S ostatními se vždy snaží mít dobré vztahy, jsou velmi přívětiví, a rovněž patří mezi velmi dobré hostitele. Nevýhodou pro lidi, kteří s nimi přijdou do křížku, je však téměř nemožná šance na vítězství v argumentaci.


iZdroj fotografie: Depositphotos

Čtvercový tvar obličeje

Čtvercový tvar obličeje je velmi podobný tomu obdélníkovému, tvář je však o něco kratší. Tito lidé jsou si tak podobní v tom, že se téměř s naprostou neúprosností ženou za svými sny a cíli. Také se jedná o velmi inteligentní osoby, co se vždy snaží najít co nejsprávnější řešení, a nad věcmi dost uvažují. Tedy někdy až příliš, což je může stát spontánní momenty s jinými lidmi.


iZdroj fotografie: Depositphotos

Srdcový tvar obličeje

Srdcový obličej je u lidí často znakem kreativity a velmi silně rozvinuté vnitřní intuice. Tito lidé jsou tak velmi všestranní a často bývají umělecky založení. Jedná se také o lidi, kteří jsou přátelští a velmi otevřený zkoušení nových věcí a poznávání lidí. Někdy v jejich životě však může chybět potřebná stabilita a až příliš létají v oblacích.


iZdroj fotografie: Depositphotos

Trojúhelníkový tvar obličeje

Lidé, kteří jsou vlastníky trojúhelníkového tvaru obličeje, většinou patří mezi ty, kteří mají rádi nad vším naprostou kontrolu. Jejich život je tak přesně „nalajnován“ a na vše mají své vlastní metody a postupy, jichž se odmítají vzdát. Často tak dosahují úspěchů tam, kde jiní pohoří. Co se však týče vztahů s lidmi, mnohdy je jejich soutěživost žene až k vzájemné rivalitě a dochází k nedorozuměním.


iZdroj fotografie: Depositphotos

Zdroj: Cosmopolitan

Diskuze Vstoupit do diskuze
89 lidí právě čte
Zobrazit další články
Co si myslíte o článku?
5/5 (81%) 290 hlasů
Nahlásit chybu
adbz.cz
Desetkrát silnější než chlór, v domácnosti funguje jako kouzelník. Domov bude zářit čistotou během pár minut
Události247.cz
Majitelka dopravní firmy neproplatila řidičům sanitek bonus za covid a peníze si nechala. Podle ministerstva to je v pořádku
JakZdravě.cz
Křen, často opomíjený kořen se pyšní zdraví prospěšnými benefity. Pročistí cévy a udrží silné srdce. Nesmí se to s ním ale přehánět
VědaŽivě.cz
Nejstarší dosud objevený meteorit, který patří k předchůdcům matky Země. Jde o vzácný přeživší kus zárodku zničené planety