Rty jako detektor chování. Jejich tvar prozrazuje více, než si myslíte. Co říkají ty vaše?

Dalo by se říct, že každá část vašeho obličeje dokáže něco vypovědět o vašich vlastnostech. To stejné platí i o vašich rtech.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Rty jsou považovány za jednu z nejdůležitějších částí těla, které je třeba věnovat pozornost při pokusu o určení charakteru člověka. Své myšlenky totiž vyjadřujeme slovně. Díky tomu můžeme odhalit okolí něco z našich povahových a psychologických vlastností.

Přirozeně nafouklé rty

Lidé, kteří mají od přírody plné rty, jsou většinou nuceni se o někoho starat. Pokud máte takové rty, možná si vzpomenete, jak jste jako dítě krmili opuštěná koťátka nebo pomáhali v útulcích a chtěli si vzít každé zvíře domů. Je u vás vyvinutý silný mateřský instinkt a touha chránit ostatní. Prostě vždy a za jakékoliv situace myslíte hlavně na ostatní a až potom na sebe.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Horní ret je plnější než spodní

Jestliže vlastníte takové rty, jste pravděpodobně královnou dramatu. Jste velice emocionální, charismatičtí, milujete život a rádi na sebe upozorňujete. Máte vysoké sebevědomí a oplýváte schopností k sobě přitáhnout ostatní. Jednoduše zbožňujete být středem pozornosti.

Spodní ret je plnější než horní

Rozhodně nejste typ lidí, kteří by měli rádi práci v kanceláři. Nechápete, jak může člověk sedět celý den na zadku, když se kolem děje tolik zajímavých věcí. Opravdu víte, co to znamená bavit se. Neustále potřebujete objevovat nová místa, poznávat nové lidi nebo zažívat nová dobrodružství.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Hodně úzké rty

Nemáte příliš rádi lidi a nejraději trávíte čas o samotě. Prostě jste tak spokojení. Jste soběstační a dokážete si poradit s jakýmkoliv problémem. Jste typ člověka, který nepotřebuje společnost ani když jde do kina nebo třeba na procházku.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Hodně vykrojený horní ret

Lidé, kteří mají takové rty, často bývají uznávanými umělci nebo hudebníky. Mají skvělou paměť, a to ať už na lidi, jména nebo i na učení. Jsou velmi společenští a většinou dosahují skvělých výsledků v jakékoliv práci.

Horní ret není vůbec vykrojený

Pokud máte takové rty, patříte mezi nejzodpovědnější a nejspolehlivější lidi na planetě. Neznáte význam slova „nemožné“, to pro vás neexistuje. Všechno zvládáte udělat přesně na čas, vždy dodržíte termín. Každý se na vás může pokaždé spolehnout.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Velmi tenký horní ret

Máte bezkonkurenční vůdčí schopnosti. Může se zdát, že vám v žilách místo krve koluje oheň. Dokážete dobře přesvědčovat ostatní a víte, co jsou vaše silné zbraně. Váš úspěch je pokaždé zaručen.

Zdroj: Brightside

Diskuze Vstoupit do diskuze
137 lidí právě čte
Zobrazit další články