80letá babička se chtěla znovu cítit krásná. Vnučka jí proto zařídila proměnu, díky které je z ní úplně nová žena plná sebevědomí

Babička nedávno oslavila 80. narozeniny a přála si znovu uvidět v zrcadle krásnou ženu. Její vnučka proto udělala vše, co bylo v jejích silách, a kompletně ji proměnila.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Stařenka jménem Livia měla poslední dobou často špatnou náladu a své vnučce si posteskla, že se necítí krásná. Její vnučka Tea začala ihned spřádat plány na to, jak babičce zvednout náladu a proměnit ji v krasavici. Podívejte se, jak úžasně se to mladé ženě povedlo.

Žije sama v domově důchodců

Osmdesátiletá Livia žije v domově důchodců, a přestože ji Tea chodí často navštěvovat, stará žena se zde cítí osaměle. Nedávno si posteskla, že by se chtěla vrátit do doby, kdy byla mladá. Vzpomínala, jak ráda chodila do společnosti a jak se vždy krásně namalovala a učesala. Chtěla tento pocit jednoduše zažít znovu a myšlenkami se vrátit zpět v čase.

Vnučka je profesionálka v oboru

Livia měla v tomto velké štěstí, jelikož Tea se živí jako profesionální vizážistka. Má na toto téma také profil na Instagramu, kde sdílí tipy a triky na perfektní make-up. Zaměřuje se rovněž na pomoc dívkám, jež trápí akné. Díky těmto zkušenostem přesně věděla, které techniky má použít, aby to její babičce slušelo co nejvíce.

Líčení není jen pro mladé

O týden později už Tea skládala do kufru svého auta tašky s líčením a doplňky, a poté se vydala na cestu. Livia na ni nedočkavě čekala u vchodu domova pro seniory, protože se na svůj velký den moc těšila. Když si vše nachystaly, začala Tea kouzlit. Pomocí profesionálních líčidel nejprve vykonturovala Liviin obličej, poté nanesla make-up a nezapomněla ani na třpytivé oční stíny v mladistvých barvách.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený TEAFLEGO (@teaflego)

Babička se stala hvězdou

Obě ženy byly výsledkem nadšené a Tea se rozhodla babičku vyfotit a umístit její skvělou proměnu na svůj Instagram. Tam záhy nasbírala tisíce nadšených komentářů, což ji dojalo. „Babička je nadšená, že o ní díky našemu líčení ví celý svět. Je v domově důchodců a téměř nikam se nedostane. Opravdu to pro ni moc znamená a já děkuji všem, kteří jí poslali milé zprávy,“ sdělila Tea.

Co říkáte na Liviinu proměnu?

Zdroj: TeaFlego
Diskuze Vstoupit do diskuze
78 lidí právě čte
Zobrazit další články