Jaké jsou nejlepší vlastnosti Vodnářů? Díky nim jsou skvělou oporou pro svého partnera, rodinu i přátele

Tyto vlastnosti Vodnáře (21. ledna–20. února) jsou důvodem toho, proč je dobré držet si lidi narozené v tomto znamení ve své blízkosti.

i Zdroj fotografie: iStock
                   

Zamysleli jste se někdy nad tím, v jakém znamení jsou narození vaši blízcí, se kterými se nenudíte a máte je pokaždé na své straně? Možná to budou Vodnáři. Jedenácté astrologické znamení zvěrokruhu je považováno za vzdušné, a tak trochu větrné. Je pravdou, že tím, jak uhánějí životem, to jen potvrzují. Jsou kreativní, cílevědomí a milují dobrodružství. To může být příjemně osvěžující. Známe 6 důvodů, proč byste Vodnáře chtěli mít na blízku.

1) Jsou upřímní a loajální

Zástupci tohoto znamení jsou čestní a přímí, takže si vždy uvědomují své postavení v životě. Nikdy nebudete na pochybách, co si o vás Vodnář myslí, jestli se mu nelíbíte, poznáte to hned. Na druhou stranu jsou loajální k těm, kteří jsou loajální vůči němu. Své skutečné přátele nikdy nezradí. Vždy jej budou mít na své straně. Nemusí se bát, že od něj dostanou nůž do zad. Pokud ve vašem životě nastane těžké období, Vodnář vám pomůže se s ním vyrovnat.

2) Jejich láska je neomezená

Pokud k vám Vodnář chová city a lásku, bude to navždy. Jejich lásku nemůže nic ovlivnit, protože je neomezená. Než si ale získáte jeho důvěru, trvá to dlouho. Pokud se to podaří, udělejte vše pro to, abyste jej nezradili. I když si budete myslet, že jste nejhorší člověk na světě, bude Vodnář hledat jen vaše dobré stránky. Vodnáři mají od všech vysoká očekávání. Ale i když se zklamou, neztrácejí v lidi důvěru.

3) Jsou laskaví a soucitní

Na nedostatcích ostatních jim nezáleží. Vodnář se nikdy nebude snažit vás změnit. Naučí vás ale trpělivosti. I když budete neustále dělat chyby, vytrvá. Vodnář se vždy snaží, aby se lidé kolem něj cítili příjemně a pohodově. V jeho společnosti proto budete mít pokaždé dobrý pocit. Lidé narození v tomto znamení nemají rádi konflikty. Nikdy vám nezkazí náladu.

iZdroj fotografie: Pixabay

4) Milují dobrodružství a vzrušení

Vodnáři milují dobrodružství a rádi zkoušejí nové a vzrušující věci. To samé poskytují i svým partnerům a přátelům. Vedle něj se nebudete cítit nijak omezováni, naopak vás naučí něco nového. Kontakt s Vodnářem vám rozšíří obzory, získáte nové znalosti a otevřete se novým věcem. Jeho dobrodružná povaha možná souvisí s tím, že jsou ambiciózní, cílevědomí a pracovití. Mají sny a cíle, za kterými si urputně jdou.

5) Problémy berou jako výzvu

Zatímco ostatní si dobře uvědomují tíhu problémů, které se na ně valí, Vodnář to považuje za závan čerstvého vzduchu a příležitost. Jeho pohled je téměř pokaždé pozitivní. Jejich optimistický přístup je také důvodem, proč jsou skoro vždy šťastní. Své okolí motivují k tomu, aby si plnilo své sny. Rádi pomáhají ostatním najít skutečný smysl života. Vodnář vám nikdy neodmítne pomoci.

6) Jsou majáky optimismu

V blízkosti Vodnáře nebudete mít pochybnosti o svých schopnostech. Bude vás podporovat, jestli vás něco srazí na kolena, lidé narození v tomto znamení vám pokaždé pomohou vstát. A pokud vás před potížemi mohou uchránit, udělají to. S Vodnářem se nebudete cítit osaměle. Jistým způsobem jsou to snílci, které uspěchaná moderní doba potřebuje, protože vyvažují rostoucí cynismus a pesimismus ve společnosti.

Jaké máte zkušenosti s Vodnáři?

Zdroj: TheSun

Diskuze Vstoupit do diskuze
71 lidí právě čte
Zobrazit další články