Lidé narození v těchto znameních zvěrokruhu vám bez ostychu bodnou kudlu do zad

Některá znamení nemají problém vám ublížit, a to klidně opakovaně. Takovým zrádcům se raději vyhýbejte a ušetřete si bolest a trápení.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Zrada je jako rána do srdce. Ti, kteří něco takového zažili, mohou mít velký problém nadále věřit lidem. Neustále je totiž pronásleduje pocit, že se to brzy stane znova. Přesto lze většině lidí věřit, ale astrologové varují, že byste měli být opatrnější při jednání s určitými znameními zvěrokruhu. Je to z toho důvodu, že jsou více náchylná ke zradě. Která znamení to jsou?

Na Ryby si dejte největší pozor

Zástupci tohoto znamení se snadno přizpůsobují okolnostem. Mění zvyky, své postavení a prostředí, pokud je to pro ně výhodné. Jenže se může lehce stát, že zradí své nejbližší naprosto bez přemýšlení. Vždy se ale budou snažit, aby v očích ostatních vypadali jako nevinná oběť. Také dokážou zradit kvůli lásce. Pokud Ryby přitahuje jiná osoba, pravděpodobně zapomenou na manželský slib. Poté ale budou velmi litovat.

Další na řadě jsou Panny

Panny jsou opravdu mimořádně obezřetní zrádci. Když se jedná o jejich prospěch, vůbec nepřemýšlí nad tím, že by jejich jednání mohlo někomu ublížit. Panny mohou zradit z různých důvodů – povýšení, vyšší plat atd. Zrada je vždy pečlivě promyšlená a plánovaná, protože je to pro Pannu určitý druh sebevyjádření, který dokazuje mazanost a vynalézavost. Kvůli zradě se Panny příliš netrápí. Je to pro ně totiž jen hra.

Pozor na Blížence

Okolí se na zástupce znamení Blíženců dívá s nejistotou. A to z dobrého důvodu – nikdy totiž nevíte, kdy jim můžete věřit. Jsou to mistři v přetvařování. Zradit blízkého přítele pro ně není vůbec žádný problém. Pro Blížence neexistuje žádné pravidlo, pokud něco potřebují, bez rozmyšlení zradí své nejbližší. Poté si ale vždy vymyslí nějakou výmluvu, díky které vypadají nevinně.

iZdroj fotografie: Depositphotos

I Vodnář vás zradí

Vodnáři mají jedinečný pohled na svět. Vždy se snaží dosáhnout toho, co chtějí, a aby se jim to podařilo, nedělá jim problém zradit nejbližšího člověka. Vodnáři nejsou trpěliví a zrada pro ně rozhodně není smrtelný hřích. Pokud by zrada byla nutná k tomu, aby dosáhli toho, po čem touží, nebudou ani chvíli přemýšlet.

Jako poslední je Střelec

Zástupci tohoto znamení jsou považováni za věrné a důvěryhodné, ale v určitých situacích se mohou uchýlit i ke zradě. A udělají to právě v tu dobu, kdy byste to nejméně čekali. Důvody jejich zrady mohou být různé. Někdy se k ní rozhodnou kvůli emocím, které v té době cítili. Střelci jsou přesvědčeni, že se o jejich zrádném činu nikdo nedozví, takže to nikdy nikomu neřeknou.

Jak se srovnáváte se zradou?

Zdroj: Mirror

Diskuze Vstoupit do diskuze
62 lidí právě čte
Autor článku

Aneta Kalasová

Jsem redaktorka s bohatými zkušenostmi a vášní pro žurnalistiku a lifestyle. Můj odborný přístup a kreativita přinášejí na web DamskyDenik.cz inspirativní články a hluboké náhledy na aktuální témata. Svým poutavým psaním oslovuji čtenáře a motivuji je k aktivnímu a smysluplnému životnímu stylu.

Zobrazit další články