Žádný muž neodolá ženě, která je narozená v jednom z těchto 3 znamení zvěrokruhu. Jste mezi nimi?

Tato tři znamení působí na muže jako afrodiziakum. Žena, která se v jednom z nich narodila, je pro ně naprosto neodolatelná.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Možná máte z něčeho komplexy, aniž byste věděli, že pro někoho jsou právě tyto vady velmi přitažlivé. Žena se například stydí za svoji postavu, která se bohužel nedá srovnávat s tělem nějaké modelky. Ale pro některé muže je právě tento typ postavy naprosto ideální. Každá vaše nedokonalost je pro někoho dokonalostí. A toto jsou 3 znamení zvěrokruhu, kterým neodolá žádný muž.

1) Váhy

Jakmile muž pozná dívku ve znamení Vah, už nikdy nebude chtít žádnou jinou. Tato žena totiž vždy dokáže překvapit, takže vztah s ní rozhodně není nuda. Váhy jsou okouzlující, tajemné, a když se rozhodnou, že o nějakého muže mají zájem, netrvá to moc dlouho a dotyčný po nich začne také toužit. Váhy si svého milého vždy pečlivě vyslechnou, a pokud se jim zdá smutný, tak jej vždy rozveselí.

2) Vodnář

Ženy, které se narodily v tomto znamení, rozhodně nechtějí být předmětem něčí touhy. Spíše sní o romantickém vztahu, kdy pro svého muže budou tou jedinou dívkou. Jsou však trošku pomalejší, a to úplně ve všem. Pro tyto ženy jsou nejdůležitější její přátelé. Jsou rády středem pozornosti a milují večírky. Neumějí lhát, a tak očekávají, že ani nikdo nebude lhát jim. Žádný muž by neměl srdce na to této ženě ublížit.

iZdroj fotografie: Depositphotos

3) Panna

Panny jsou známé tím, že vždy vše pečlivě kontrolují a chtějí mít všechno dokonalé. Pro tuto vlastnost je mnoho lidí obdivuje. Jsou také velmi emotivní, ale skvěle umí ovládat své pocity. V každé situaci dokáže žena ve znamení Panny zachovat klid. To znamená, že se svým mužem se nebude hádat kvůli každé maličkosti, protože si prvně vše dokonale promyslí. Také jsou velmi skromné, takže nebudou chtít žádné velké dary.

Ve kterém znamení jste se narodili vy?

Zdroj: Mirror

Diskuze Vstoupit do diskuze
139 lidí právě čte
Autor článku

Aneta Kalasová

Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Starý chleba najde uplatnění při smažení i vaření vývaru. Přišla na to kdysi jedna moudrá hospodyňka
Události247.cz
Události247.cz
Falešná rakovina nebo pomoc lidem v tíživé situaci: Podvodníci lákají z lidí peníze přes sociální sítě
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
Jaká je ideální teplota v bytě a proč: Zdraví dospělí by neměli jít pod dvacet, senioři a nemocní po 18 °C
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Co když se střetnou moderní tanky T-90M a Leopard 2: Stroje Ukrajiny jsou rychlejší, ale ruští vojáci mají lepší dovednosti