Těmto znamením zvěrokruhu to spolu nikdy klapat nebude. Nenechte se oklamat prvním dojmem

Tato znamení si možná budou rozumět v posteli, ale jakmile přijdou na řadu nějaké problémy, nebude jim to klapat.

i Zdroj fotografie: iStock
                   

Asi každý si zažil vztah, který vlastně skončil rychleji, než vůbec začal. A je dost možné, že šlo právě o tato znamení, kterým zkrátka není souzeno být spolu. Protože postupem času zjistí, že nemají vůbec nic společného a na žádném tématu se neshodnou. Podívejte se, která znamení to jsou.

Vodnář a Rak

Tato dvě znamení zvěrokruhu se ve skutečnosti přitahují jako magnet. Citliví Raci totiž velmi rádi skrývají emoce, čímž jsou hodně zajímaví pro Vodnáře, kteří si myslí, že mají každého přečteného. Raci a jejich tajemství je přitahují, a tak se o ně budou snažit, jak jen to půjde. Zlom ale nastane, jakmile jejich láska spíš začne připomínat bitevní pole.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Jakmile totiž Vodnář začne pociťovat nějaké hlubší city, okamžitě postaví něco jako ochrannou zeď, které citlivý Rak nikdy nebude rozumět. Vodnáři také nechtějí rodinu a děti. A kvůli tomu by jim to nemohlo klapat. Raci totiž hledají člověka, se kterým budou moci strávit zbytek života. A vidina, že nebudou mít rodinu, se jim tedy vážně nelíbí.

Panna a Ryby

Tento pár je pro své okolí opravdu velmi netypický. Panny mají totiž velmi rády všechny věci pod kontrolou a potřebují mít ve všem pořádek. Ten mají rády ve svých citech a také v domově. Moc dobře vědí, co od života chtějí a očekávají. A na druhou stranu Ryby jsou velmi chaotické. V jádru jsou romantici a Panny jim svým chováním dokážou velmi ublížit, i když to nechtějí.

Ryby umí být vášnivými milenci, což přitahuje vlastně všechna znamení zvěrokruhu, a Panny mají rády vše dokonalé, i co se týká postele. A to je vlastně důvod, proč jim to v oblasti sexu může velmi dobře klapat. Ale jakmile opustí ložnici, má Panna sto chutí Rybu uškrtit a utnout všechny kontakty s ní.

Kozoroh a Lev

Lvi milují všechno luxusní, s chutí objevují nové obzory a neradi se omezují. A to jsou přesně věci, které jim můžou Kozorohové dát. Lvi v nich totiž většinou vidí stroj, který vydělává peníze a dá jim vše, co chtějí. A to s naprostým klidem. Všechno se může zdát naprosto dokonalé. Problém ale nastává, když přijdou do ložnice.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Lvi jsou totiž známí jako vášniví milenci, zatímco Kozorohové si na sex moc nepotrpí. Mají totiž pocit, že je to práce jako každá jiná, a proto od nich nemůžete očekávat žádné zázraky. Neumí projevit žádnou náklonnost, což Lvy dovede rozzlobit, protože chtějí, aby je všichni milovali. Tato dvě znamení mohou být dobrými přáteli, ale Kozoroh nikdy neuspokojí potřeby Lva.

V jakém znamení se narodil váš partner?

Zdroj: Horoscope

Diskuze Vstoupit do diskuze
78 lidí právě čte
Autor článku

Aneta Kalasová

Jsem redaktorka s bohatými zkušenostmi a vášní pro žurnalistiku a lifestyle. Můj odborný přístup a kreativita přinášejí na web DamskyDenik.cz inspirativní články a hluboké náhledy na aktuální témata. Svým poutavým psaním oslovuji čtenáře a motivuji je k aktivnímu a smysluplnému životnímu stylu.

Zobrazit další články