Hádky, šílenství a špatná rozhodnutí. Na tato 3 znamení zvěrokruhu nečeká v září nic dobrého. Jste mezi nimi?

Tato tři znamení zvěrokruhu by se měla mít na pozoru, měsíc září pro ně totiž nebude zrovna nejlepším měsícem. Zjistěte, jestli náhodou nepatříte mezi ně.

i Zdroj fotografie: iStock
                   

Některá znamení to v září nebudou mít vůbec jednoduché, a to především co se vztahů týče. Podle odborníků čekají hlavně na tato tři znamení opravdu těžké dny, protože se s největší pravděpodobností rozejdou se svým milovaným partnerem – a ti, co už jsou ženatí či vdaní, mohou dokonce dojít až k rozvodu. Patříte mezi tato znamení i vy?

1) Lev

Lvi se v tomto měsíci bohužel nevyhnou hádkám a konfliktům se svými nejbližšími. Jediné, co v tomto případě můžete udělat, je přemýšlet o tom, jak se z této nepříjemné situace dostat bez nějakých vážnějších následků. Bude totiž záležet především na vašich reakcích. Hvězdy vám radí, abyste se těmto hádkám především snažili vyhýbat, protože nemáte šanci je vyhrát.

2) Panna

Je dost možné, že v tomto měsíci potkáte velké množství nepřátelských lidí. Je velká šance, že jim uvěříte, ale potom toho budete litovat. Také je tu opravdu velké riziko, že si kvůli své vlastní hlouposti pokazíte vztahy se svými nejbližšími. Budete mít totiž pocit, že vás zkrátka přivádějí k šílenství. Je důležité, abyste toto těžké období překonali. Potom už totiž bude dobře.

iZdroj fotografie: Depositphotos

3) Váhy

Pro Váhy tento měsíc existuje opravdu velké nebezpečí, protože si svými náhlými rozhodnutími mohou totálně zničit život. Je možná nějaká havárie, rozchod a další různé katastrofy, kterým se bohužel jen těžko vyhnete. Budete sice připraveni na nějaké změny, ale ty bohužel nevěstí vůbec nic dobrého. Dávejte na sebe pozor, tento měsíc to bude obzvlášť třeba.

V jakém znamení jste se narodili?

Zdroj: Horoscope
Diskuze Vstoupit do diskuze
64 lidí právě čte
Autor článku

Aneta Kalasová

Jsem redaktorka s bohatými zkušenostmi a vášní pro žurnalistiku a lifestyle. Můj odborný přístup a kreativita přinášejí na web DamskyDenik.cz inspirativní články a hluboké náhledy na aktuální témata. Svým poutavým psaním oslovuji čtenáře a motivuji je k aktivnímu a smysluplnému životnímu stylu.

Zobrazit další články