Beran se prozradí okamžitě, Štír zatouží po pomstě. Jak se projevuje žárlivost u vašeho znamení zvěrokruhu?

Každé znamení zvěrokruhu dává žárlivost najevo jinačím způsobem. Zjistěte, jak to má zrovna váš partner, a pokuste se tomu vyhnout.

i Zdroj fotografie: iStock
                   

I když se vztahy zpočátku zdají plné lásky, něhy a porozumění, časem zamilovanost vyprchá a může zůstat pouze ona láska. I přes veškerou náklonost se však může stát, že se lidé ve vztahu začnou hádat a na řadu přijde i žárlivost. Pokud ji přímo nesnášíte a nedokážete tento pocit tolerovat ani v malé míře, podívejte se raději na to, kterým znamením zvěrokruhu se vyhnout, abyste nezažívali nepříjemné chvilky.

Trocha žárlivosti nevadí

Říká se, že kdo nežárlí, ten nemiluje. Nikdo však neurčil zdravé hodnoty žárlivosti. V současné době si lidé mezi sebou příliš nedůvěřují. Nepomáhají tomu ani mobilní telefony, na nichž lidé chatují s ostatními. Určitě by bylo dobré, kdyby ani jeden z partnerů neměl toho druhého jistého, ale neustálá kontrola nebo hlídání také nesvědčí. Pokud se někomu ve vztahu něco nelíbí, většinou to končí hádkou či žárlivou scénou. Jestliže byste se těmto situacím rádi vyhnuli, podívejte se na znamení zvěrokruhu, která žárlí nejvíce.

Štír se rád pomstí

Jestli existuje nějaké znamení, které žárlí opravdu hodně, jsou to lidé narození ve znamení Štíra. Své partnery totiž velice milují a nesnáší, když mají pocit nedůvěry. Jejich instinkt jim však vždy napoví správně. Pokud přijdou na něco nekalého, berou to jako velkou zradu. Jestliže Štíra zklamete, jeho chování vůči vám se úplně změní, navíc se vám bude chtít pomstít.

Jakmile se Štír zamiluje, věnuje vám všechnu lásku a péči, ale nepřejte si jej naštvat. Jejich velká žárlivost je způsobena hlavně tím, že jsou to sobci a ze všeho nejvíce milují hlavně sebe. Pokud jim tedy začne někdo ubližovat, nebo je dokonce zradí, otočí se k takovému člověku zády. Dále už s ním nebudou chtít mít nic společného.

iZdroj fotografie: Freepik

Ryby jsou velmi nedůvěřivé

V životě by měl člověk důvěřovat hlavně sám sobě. Lidé ve znamení Ryb se tohoto hesla drží celý život, protože ostatním příliš nedůvěřují. Jakmile začnou mít špatné tušení, okamžitě to řeší. Dokud s jedincem ve znamení Ryb problémy nevyřešíte a nebude mít ve vás opět důvěru, bude se situace řešit stále dokola. Mají neustálý pocit, že jim chce někdo ublížit, a proto kvůli tomu mohou trochu žárlit.

Beran bývá hodně vášnivý

Toto znamení je hodně vášnivé. Beran většinou nestihne ani přemýšlet nad tím, jak se situace odehrála doopravdy a nepodívá se na ni z jiné perspektivy. Jakmile se mu něco nebude líbit, okamžitě si toho všimnete. Pokud nabyde dojem nedůvěry, nebude trpělivě čekat na vysvětlení situace, ale začne ji řešit sám. Beran se v takovou chvíli začne na 100 % věnovat něčemu jinému, nejčastěji práci. Nikdy vám o své žárlivosti napřímo neřekne, protože to vnímá jako slabost.

Kozoroh se vás zeptá napřímo

Na 4. místě ohledně žárlivosti se umístil Kozoroh, který se vůbec nebojí druhého člověka konfrontovat. Pokud si totiž Kozoroh všimne nějakých divných pohledů, nebo získá dojem, že byste vůči němu nemuseli být fér, dojde se vás zeptat, co máte za problém. To samé se týká i partnerství. Jestliže bude mít u partnera dojem, že se dívá po někom jiném, začne situaci řešit bez ohledu na to, kde se zrovna nachází, či zda je to vhodné.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Lev je hodně majetnický

Pokud Lev začne žárlit, dokáže vám sdělit důvod a přesně i to, co mu vadí. Díky tomu usnadní komunikaci ve vztahu, navíc doma nebude dlouho dusno. Jelikož je Lev hodně majetnický, nemusí tolerovat ani to, když se budete okolo usmívat na ostatní, nebo s nimi flirtovat. Muž ve znamení Lva se rád chlubí svou partnerkou, ale zároveň on může být tím jediným, kdo bude stát po jejím boku.

Býk si pamatuje, kdo mu ublížil

Jestliže Býky něco trápí, hned to řeknou. Díky tomu jejich polovička vždy ví, že se něco děje a nemusí pátrat po tom, o co se jedná. Jestliže Býk zjistí, kdo mu ubližuje, nebo má důvod k žárlivosti, přestane důvěřovat osobě, která se jej snažila zranit. Pokud nebudete Býkovi ubližovat, můžete se těšit na vcelku poklidný vztah s někým stabilním. Musíte však vzít v potaz to, že Býci potřebují ujišťovat ohledně vaší lásky k nim.

Váhy jsou někdy paranoidní

U Vah je to se žárlivostí trochu složité. Sice se umístily až na 7. místě, ale pokud začnou žárlit, přijde s tím i paranoia. Kvůli tomu dost často Váha opouští vztah, jelikož si nechce nechat ubližovat. Jakmile dojde k rozhodnutí vztah ukončit, chce se se svým partnerem rozloučit jen v dobrém. Dobře si uvědomuje, že jejich polovička jim do života přinesla i něco dobrého, a tak se nemusí loučit ve zlém.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Rak se snaží omluvit chování druhých

Raci by si měli zapamatovat, že si nemusí nechávat ubližovat, z jakéhokoliv vztahu mohou vždy odejít. Jestliže má Rak důvod k žárlení, dokáže to stále ventilovat s chladnou hlavou. Umí si uvědomit, proč žárlí. Občas se však uchýlí k tomu, že i když jejich partner udělá něco špatného, začne jej Rak omlouvat a vymýšlet si důvody, jak chování partnera ospravedlnit sám před sebou.

Panny jednoho dne vybouchnou

Pokud v sobě někdo umí potlačovat pocity a hromadit zlobu, jsou to lidé ve znamení Panny. Jestliže budete Pannu dlouhodobě něčím štvát a doposud jste nevěděli, že něco děláte špatně, jednoho dne Panna vybouchne a řekne vám všechno najednou. Jde o velmi pyšné znamení, pokud je někdo podvede, či je zradí, bude je to mrzet hlavně kvůli tomu, že si jejich partner vybral někoho jiného a zradil jejich důvěru.

Blíženci mají v hlavě zmatek

Blíženci se se svou žárlivostí umístili na 10. místě, a to hlavně z toho důvodu, že mají v hlavě tolik věcí a žárlivost je někdy doslova překvapí. Pokud však začnou žárlit, budou si hodně nejistí tím, co vlastně cítí. Při pocitu žárlivosti se Blíženci musí trochu stáhnout, jelikož své pocity nechápou, ale časem přijdou na to, co je vlastně trápí.

iZdroj fotografie: Depositphotos

V onu chvíli však ztratí zájem o svého partnera, jelikož získají dojem podvodu. Pokud tuto situaci nezačnou řešit, skončí jejich vztah tak, že své polovičce nikdy neřeknou o svém problému. Budou žít s pocitem nepochopení svého partnera, až se nakonec od sebe vzdálí. Kvůli tomu může jejich vztah i skončit, ale Blíženci stále neřeknou, proč se od partnera tolik odtáhli.

Střelec nemá rád závazky

Když se rozhodnete vybrat si za partnera jedince ve znamení Střelce, nebude si vás k sobě ničím zavazovat. Střelec má totiž rád dojem, že lidé jsou s ním z vlastní vůle, a ne z donucení. Jestliže vycítí nutnost žárlivosti, nebudou se tímto pocitem trápit dlouho. Je to pro ně totiž znamení, že s tímto člověkem nebudou trávit další čas, jelikož se kvůli němu cítí špatně.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Vodnář nerad dokazuje lásku

Na posledním místě v žebříčku žárlivost se umístil Vodnář, který příliš neztrácí čas s tím, aby vám jakkoliv dokazoval lásku. Vodnáři si k sobě nikoho nepoutají a vždy nad jakoukoliv situací uvažují logicky. Toto znamení je hodně přátelské a umí se nad některými věcmi zamyslet. Žárlivost připadá Vodnáři jako zbytečná věc a nezatěžují s ní svou mysl. Pokud tedy hledáte někoho, kdo by vám vyjadřoval lásku i třeba tím, že bude alespoň trochu žárlit, rovnou zapomeňte na ty, kteří se v tomto znamení narodili.

Jakou žárlivou scénu jste v životě zažili?

Zdroj: Horoscope
Diskuze Vstoupit do diskuze
127 lidí právě čte
Autor článku

Klára Kozáková

Mé poutavé a zábavné články zasahují do srdce čtenářů, nabízejí nejen aktuální bulvární události, ale také inspiraci pro moderní životní styl. S otevřeným přístupem podněcuji čtenáře k prožívání každého dne plným dechem a radosti. Jako průvodkyně světem bulváru a lifestyle jsem neúnavnou kreativní silou, která přináší osvěžující náhledy a nabízí čtenářům nezapomenutelné zážitky.

Zobrazit další články