Pokud některá znamení vynikají svou intuicí, jsou to tato 3. Před nimi rozhodně nic neschováte

Tato znamení mají velmi silnou intuici, která je dokáže zastavit před jakoukoli chybou, kterou by mohli udělat.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Většina lidí se při důležitém rozhodování spoléhá především na svůj rozum a někdy se zkrátka stane, že se rozhodnou špatně. Ale některá znamení mají tak rozvinutou intuici, že jejich přátelé jsou někdy až překvapení tím, že se vždy dokážou tak správně rozhodnout. Která znamení to jsou?

Štír

Možná vůbec nevíte o tom, že Štíři jsou jediná znamení zvěrokruhu, která dokážou rozpoznat, když jim někdo lže. Pokud mu plánujete v něčem lhát, raději si to dvakrát rozmyslete, protože opravdu není dobré si se Štírem zahrávat. Zajímavé ale je, že sami Štíři vůbec nevědí, jak lhát. Pokud se s ním tedy o něčem bavíte, můžete si být stoprocentně jisti, že to, co vám říká, je pravda.

Ryby

Před tímto znamením je docela složité něco skrývat. Má totiž neuvěřitelně silnou intuici a vždy se ukáže, že jeho rozhodnutí bylo správné. Když vám tedy Ryba řekne, že na některou akci byste neměli chodit a nebo, že byste měli nějaký výlet přeložit, rozhodně jí věřte, protože má pravdu. Pokud někoho ve znamení Ryb znáte, moc dobře víte, o čem je řeč.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Blíženci

Blíženci mají silnou intuici především proto, že rádi tráví čas ve společnosti lidí. Dobře vědí, s kým jim bude dobře a komu se raději vyhnout. Když Blíženec nechce s někým mluvit, jednoduše ho začne ignorovat. Téměř ve většině případů mají Blíženci pravdu. Pokud vám tedy řeknou, že s nějakým člověkem bude lepší nemluvit, věřte jim a raději se s ním také rozlučte. Můžou vás ochránit před nepříjemnými situacemi.

V jakém znamení jste se narodili?

Zdroj: Mirror

Diskuze Vstoupit do diskuze
71 lidí právě čte
Autor článku

Aneta Kalasová

Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Starý chleba najde uplatnění při smažení i vaření vývaru. Přišla na to kdysi jedna moudrá hospodyňka
Události247.cz
Události247.cz
Falešná rakovina nebo pomoc lidem v tíživé situaci: Podvodníci lákají z lidí peníze přes sociální sítě
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
Jaká je ideální teplota v bytě a proč: Zdraví dospělí by neměli jít pod dvacet, senioři a nemocní po 18 °C
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Co když se střetnou moderní tanky T-90M a Leopard 2: Stroje Ukrajiny jsou rychlejší, ale ruští vojáci mají lepší dovednosti