Velká změna v milostných vztazích: Která znamení ji v následujících týdnech mohou očekávat?

Tato znamení zvěrokruhu mohou v nadcházejícím období očekávat zajímavé změny ve vztazích. Jaro lásce přeje, nebojte se změn.

i Zdroj fotografie: iStock
                   

To, ve kterém znamení zvěrokruhu jste se narodili, může předznamenat, jak vám bude vycházet kariéra, nebo s kým vám budou fungovat vztahy. Důležité je i načasování a samozřejmě správný protějšek. Obecně platí, že velký potenciál na úspěšný vztah mají lidé, jejichž znamení jsou ve stejném živlu. V nadcházejícím období zažijí zajímavé chvíle ve vztazích lidé narození v těchto 5 znameních zvěrokruhu.

1) Beran

Je to tady, konečně se to stane. Získáte ten největší důkaz, že jste si souzeni. Už několik měsíců řešíte dilema a trápí vás myšlenky, jestli jste s tím pravým, zda máte budoucnost a můžete spolu být celý život. Právě ve chvíli, kdy to nejvíce potřebujete potvrdit, se stane něco opravdu významného, co uklidní všechna vaše trápení. Je jasné, že jste se správnou osobou. Možná brzy začnete přemýšlet o rodině a dětech.

2) Rak

Můžete se cítit zcela pohodově a šťastně, ale zdání může klamat. Osud někdy připraví překvapení, které ukáže, že se mýlíte. Konec vašeho vztahu se blíží. I když zrovna toto slyšet nechcete, ve skutečnosti to může být nejlepším rozhodnutím, jež můžete v této fázi vztahu udělat. Nejste si souzeni, ale buďte rádi, že brzy zjistíte proč. Lepší je se rozejít teď, než se rozvádět s dítětem na krku.

3) Lev

Nikdy jste si nepředstavovali, že byste mohli potkat vhodnějšího člověka, než je ten, se nímž právě jste. Ale nikdy neříkej nikdy. Láska, jakou cítíte nyní, brzy zbledne před tou, kterou teprve zažijete. Svou spřízněnou duši potkáte v době, kdy už budete ve vztahu. I když to zní děsivě, nebojte se. Váš současný partner je dobrosrdečný člověk a nebude dělat problémy.

iZdroj fotografie: Depositphotos

4) Střelec

Život často připravuje různá překvapení. Jakmile si lidé myslí, že vědí všechno, ve skutečnosti nevědí nic. Představovali jste si někdy, jak se v příštím roce stanete rodiči? Brzy budete mít na cestě malou pohádkovou bytost. Tato informace by vás neměla děsit. Naopak, měli byste mít radost, i když si myslíte, že na dítě nejste připravení. Přichází nejšťastnější období vašeho života, proto si to užijte.

5) Štír

V blízké budoucnosti se připravte. Ve vašem životě nastane velký zvrat. Konečně poznáte, kdo je člověk, který vás skutečně miluje a záleží mu na vás. Váš život se promění. Začnete milovat jako nikdy předtím. Vědomě, dospěle a s plným pocitem, že jste potkali lásku svého života. A nebojte se udělat i další velký krok.

Jaké zkušenosti máte se změnami ve vztahu?

Zdroj: Mirror

Diskuze Vstoupit do diskuze
143 lidí právě čte
Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Nalijte Coca-Colu do záchodu a už to nebudete chtít dělat jinak. Díky svému složení dokáže v domácnosti zázraky
Události247.cz
Události247.cz
Babiš jako prezident? Přinášíme výčet výhod a nevýhod, kdyby byl hlavou státu
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
Proč se objevuje migréna a 3 přírodní léky, které s úpornou bolestí hlavy jednou provždy skoncují
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Co kdybychom se naučili ovládat počasí – mohla by to být naše budoucnost?