Zástupci tohoto znamení jsou největší žárlivci, které můžete ve svém okolí mít. Nebo jste jím vy sami?

Toto znamení zvěrokruhu žárlí ze všech nejvíc. Být s ním ve vztahu je někdy opravdu dost náročné a ne každý to zvládne.

i Zdroj fotografie: iStock
                   

Žárlivost je ve vztahu někdy úplně normální, ale čeho je moc, toho je příliš. Pokud vás partner neustále bombarduje otázkami typu „Kde jsi?“, „S kým jsi?“ a zkrátka je vidět, že už ho žárlivost úplně pohltila, je dobré se mít na pozoru. Z takového vztahu je dokonce někdy lepší úplně vycouvat. Existuje ale jedno znamení zvěrokruhu, které žárlí opravdu přehnaně. Které to je?

Žárlivý Štír

Každý člověk někdy žárlí, ale někdo to zkrátka umí dost dobře skrývat. Jiní to na druhou stranu dávají okatě najevo. Mezi těmi všemi je ale jedno znamení, které je považováno za úplně nejžárlivější. A není to nikdo jiný než Štír. Štíři jsou totiž velmi pomstychtiví. Nedělá jim žádný problém dlouho hledat sebemenší důkaz o tom, že je jejich partner zradil. A jakmile něco najdou, je jedno, jestli se to stalo před pár dny, nebo před mnoha lety.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Všechno si pamatují a při každé příležitosti to tomu druhému dávají pořádně sežrat. Přitom neřeší, jestli se právě nachází v soukromí, anebo na veřejnosti. Také moc dobře vědí, jak skrývat své city. Vždy každému řeknou, že je vlastně vůbec nezajímá, kam partner jde, a že s tím jsou úplně v pohodě. Ale potom mu to každý den připomínají, a to dost nepříjemným způsobem.

Vše dělají promyšleně

Štíři jsou také mistři v přemýšlení. Bohužel dost často uvěří svým vlastním myšlenkám a jsou přesvědčení, že jen oni mají pravdu. Pokud takový člověk sám sebe utvrdí v tom, že ho partner zradil, nebo dokonce najde skutečný důkaz o nevěře, bude jeho pomsta opravdu velmi nepříjemná. Nechtěli byste to zažít. A neštítí se ničeho, jsou schopni i fyzického a psychického násilí, případně jakékoli manipulace.

Ve kterém znamení jste se narodili vy?

Zdroj: Express

Diskuze Vstoupit do diskuze
125 lidí právě čte
Autor článku

Aneta Kalasová

Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Vzala roli balicího papíru a začala ho lepit na podlahu v pokoji jejího syna. Maminka na mateřské tak ušetřila nejmíň 10 tisíc
Události247.cz
Události247.cz
Drahota nedopadá na každého: Politici si zase přidávají platy. Zaplatí jim je už tradičně daňoví poplatníci
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
Slavná bramborová dieta, ze které šílí celý svět. Už za 3 dny jsou vidět výsledky, její princip je snadný
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Rusko používá rojící se munici Shahed 136. Navzdory nízkým nákladům je sebevražedný dron extrémně propracovaný