Jak porozumět lásce mezi různými znameními zvěrokruhu? Je rozdělena podle jednotlivých živlů

Předpoklady úspěšnosti vztahu s určitým mužem se dají přibližně určit, když znáte jeho vlastnosti. Povahové rysy vycházejí ze skupiny živlu, jemuž znamení náleží.

i Zdroj fotografie: iStock
                   

Každý chápe lásku jinak, je to velmi jedinečný pocit. Může člověka inspirovat, nebo jej uvrhnout do propasti chaosu. Pro tento jev dosud neexistuje logické vysvětlení. Jak lásku prožívají jednotlivá znamení zvěrokruhu? Na tuto otázku odpověděli zkušení astrologové. Souvisí s živly země, z nichž je prvním spalující oheň. Tito muži jsou vždy zvyklí být ve všem vůdčí osobností, proto by měl přezkum začít právě u nich.

Ohňová znamení oplývají galantností, zemní jsou praktická

Do této skupiny patří Berani, Lvi a Střelci. Berani své pocity raději neskrývají, okamžitě vyrážejí vpřed, jednají velmi rozhodně a pro lásku udělají cokoliv. Lvi jsou galantní gentlemani, zvyklí zářit na veřejnosti, ale láska je nutí chovat se ještě intenzivněji. Jejich koruna musí zářit jasněji než slunce. Střelci nemají rádi okázalé a hluboké fráze, dávají přednost pouze akci. Jsou sebevědomí a charismatičtí. Dívky mohou do jejich života vtrhnout doslova jako uragán.

iZdroj fotografie: Pexels

Následuje zemní element neboli živel země. Tito lidé dávají přednost realitě před krátkodobými sny o budoucnosti. Proto jsou považováni za nejpraktičtější znamení zvěrokruhu. Patří mezi ně Býk, Panna a Kozoroh. Jak při setkání s nimi poznat pocit lásky? Stačí vzít každého zástupce zvlášť. Mnoho lidí si myslí, že Býci jsou příliš pragmatičtí. Láska je však inspiruje k neuvěřitelným výkonům. Dokáží dámu obklopit doslova mořem romantiky.

Panna se velmi často jednoduše uzavře do sebe. Od těchto lidí nečekejte žhavá přiznání ani šílené činy. Budou analyzovat a kalibrovat každý svůj krok. Praktičnost Kozoroha je důležitým faktorem, nejprve vypracuje jasný plán, jak získat srdce dámy. Poté se okamžitě pustí do jeho realizace.

Vodní elementy potřebují vnitřní svět

Dále vodní živel nebo vodní element, což jsou velmi obtížné osobnosti. Problémem je, že často chtějí žít ve vnitřním světě a tomu vnějšímu věnují jen málo pozornosti. Štíři, Raci a Ryby jsou zcela jedineční. Následuje popis každého zástupce vodního živlu zvlášť.

Štír nebude plýtvat komplimenty, avšak bude jednat okamžitě. Snaží se dobývat ženy jednoduše očima a svým pronikavým pohledem. Rak je plaché a skromné znamení, zároveň se často zdráhá udělat první krok. Může si domluvit romantickou schůzku, ale jen když si uvědomí, že se mu dostane pozitivní reakce. Člověk ve znamení Ryb se bezhlavě vrhá do svých pocitů, je velmi něžný a smyslný. Zároveň se snaží dívku obklopit. Odmítnutí jej může trvale zničit.

Charakter mužů kompletně odhalen

Poslední je prvek vzduchu. O těchto lidech se dá říct jen jedno, jejich myšlenky jsou často v oblacích. Patří sem Blíženci, Váhy a Vodnáři. Jak zjistit, zda cítí náklonnost nebo lásku? U Blíženců vyplují přítomné emoce vždy na povrch. Tito kluci budou neuvěřitelně zábavní, je zajímavé s nimi trávit čas a dokáží dokonce vymyslet celý program. Problém je v tom, že jejich city často velmi rychle vychladnou.

iZdroj fotografie: Pexels

Váhy jsou velmi váhavé a plaché znamení, proto často nedávají najevo své pocity. Neměli byste od nich očekávat bouřlivé emoce, nebo snahy uspořádat první rande. S Vodnářem jste v obtížné situaci. Faktem je, že Vodnář může své vyvolené rozrážet okna kyticemi květin a doslova ji zasypávat komplimenty. Cení si však své svobody a je pro něj obtížné se plně otevřít. Vše je velmi individuální, a proto byste měli o jednotlivých znameních zvěrokruhu vědět více.

Zdroj: Express

Diskuze Vstoupit do diskuze
95 lidí právě čte
Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Nalijte Coca-Colu do záchodu a už to nebudete chtít dělat jinak. Díky svému složení dokáže v domácnosti zázraky
Události247.cz
Události247.cz
Babiš jako prezident? Přinášíme výčet výhod a nevýhod, kdyby byl hlavou státu
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
Proč se objevuje migréna a 3 přírodní léky, které s úpornou bolestí hlavy jednou provždy skoncují
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Co kdybychom se naučili ovládat počasí – mohla by to být naše budoucnost?