6 vlastností Ryb, které vám pomohou je dokonale přečíst: Když říkají, že nemají čas, nemusí to být tak úplně pravda

Ne nadarmo se Rybám říká „obyvatelé jiného světa“, protože tito lidé mají mnoho skrytých vlastností, o kterých astrologové z nějakého důvodu mluví jen zřídka.

i Zdroj fotografie: iStock
                   

Lidé ve znamení Ryb často pociťují neustálou úzkost, strach a nejistotu, i když jsou většinou považováni za okouzlující, veselé a bystré osobnosti. Jsou to komplikované bytosti, které na první pohled působí jinak, než jaké ve svém nitru doopravdy jsou. Nyní je čas podívat se na některá zajímavá fakta, jež vám pomohou lépe porozumět těmto lidem a jejich pohledu na svět.

1) Často litují minulosti

Ať už je minulost jakákoliv, vždy přemýšlejí o tom, co mohli v určité fázi svého života udělat jinak a jak by to ovlivnilo současnost. Takové myšlenky se v jejich myslích neustále objevují. Obvykle k tomu dochází, když byla jejich rozhodnutí učiněna rázně a ve spěchu. Pokud jde o těžké životní situace, kdy bylo třeba rozhodnout se co nejdříve a pod tlakem, minulost je mrzí o něco méně, ale i tak se mohou za neúspěšné kroky obviňovat.

iZdroj fotografie: Depositphotos

2) Jsou to náročné osoby

I když Ryby samy něco slíbí, hluboko uvnitř doufají, že to nebudou muset dodržet. Jakmile jim však něco slíbíte vy, určitě to budou vyžadovat, o tom nepochybujte. Z nějakého důvodu jsou náročnější na své okolí než na sebe. Možná je to kvůli jejich lenosti a nezodpovědnosti, ale Rybám je zkrátka lepší neslibovat nic, co nemůžete ve výsledku splnit.

3) Bývají falešně zaneprázdnění

Ryby mají čas na odpočinek i všechny věci, které jsou pro ně důležité. Pokud jste někdy pozvali tyto jedince na schůzku, ale oni vám ji odmítli s tím, že se s vámi nemohou setkat, velmi pravděpodobně to není pravda. Jen s vámi nechtějí trávit čas a komunikovat. Počkejte, až se ozvou oni. Buď vám navrhnou změnu času schůzky, nebo vyřeší tyto záležitosti za vás a kontaktují vás sami. Pokud se tak nestane, nejspíše o vás nejeví zájem.

4) Očekávají spravedlivé rozdělení povinností

Jestliže chcete naštvat jedince ve znamení Ryb, požádejte je o úklid celého domu. Neradi pracují sami, naopak jsou nadšení, když za ně práci udělá někdo jiný. Možná s nimi bude kloudná řeč, pokud jim nabídnete vaši spolupráci. Když tak neučiníte a požádáte je, aby se o nepořádek postarali a společnou domácnost uklidili jen oni, můžete očekávat neslušnou odpověď.

iZdroj fotografie: Depositphotos

5) Ryby se velmi dobře učí cizí jazyky

Nejsou to sice vždy lidé, kteří by rádi komunikovali, ale opravdu je nelze nazvat uzavřenými. Rádi se stýkají se zajímavými a mimořádnými lidmi, takže je přitahují jiné kultury. Učení jazyků je pro ně sice stejně náročné jako pro jiná znamení zvěrokruhu, avšak Ryby jsou na rozdíl od ostatních motivované, protože si uvědomují, že nový jazyk jim otevře spousty dveří do vzrušujícího a neprobádaného světa.

6) Jsou to lidé s depresemi

Na podzim a v zimě často zažívají sezónní deprese. Lidé v tomto znamení mají rádi změnu ročních období, ale vadí jim nedostatek slunce, ačkoliv si to sami nemusí uvědomit. Ryby potřebují ze své nálady někým probrat. V moderním světě většina prací zahrnuje monotónní koloběh. Tito lidé proto potřebují vlastní podnikání, které by jim dalo svobodu dělat každodenní rozhodnutí tak, jak chtějí.

Jaké vlastnosti jste u Ryb vypozorovali vy?

Zdroj: TheSun

Diskuze Vstoupit do diskuze
82 lidí právě čte
Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Nevýrazný řadový dům proměnili na skvost umění. Zachoval si přitom původní viktoriánskou část
Události247.cz
Události247.cz
Olomoucké tvarůžky musely z pultů kvůli plísni. Do prodeje se jen tak nevrátí
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
Kancelářský držák monitoru s vynikající ergonomií NB G45
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Jaký je původ tajemného Čupakabry: Někteří zastávají teorii, že jde o výsledek mimozemského genetického inženýrství