Týdenní horoskop na 5.–11. září 2022: Býci utuží partnerský vztah, Lvi – nastavte si své hranice

V této překvapivě přesné předpovědi na tento týden se dozvíte, co vás s jistotou potká v následujících dnech. Čekají vás komplikace, nebo skvělé časy?

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Tento týden bude podle astrologů pro mnohé lidi naplněný zlomovými životními okamžiky. Některá znamení zažijí radostné dny, jiná mohou potkat nezdary. Dozvíte se, jaké kroky byste měli tento týden podniknout, aby se vaše budoucnost ubírala správným směrem.

Beran

Na tyto dny vám hvězdy předpovídají usmíření. Pokud má někdo z vašich blízkých problémy, je na čase mu dát jasně najevo, že jste tu pro něj a pomůžete mu je zvládnout. Pokud jste single, čeká vás pod nadvládou Marsu milostné dobrodružství. Nechte proto probudit svou smyslnost.

Býk

Tento týden budete muset v roli rozhodčího zvládnout spor mezi lidmi ve vašem okolí. Pokud dojde k problému v rodině, musíte usmířit obě strany. Budete se cítit ve vzácném souladu se svým milovaným partnerem a čeká vás velmi intenzivní týden, který perfektně stmelí váš vztah.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Blíženci

Vůbec se nedivte náhlému přílivu euforie, který vás potká. Budete chtít udělat tisíc věcí najednou a všechno se vám bude dařit. Hvězdy jsou vám tento týden nakloněny a čeká vás mnoho skvělých zpráv. Učiníte rozhodnutí, které může změnit vaši budoucnost, proto si ho dobře promyslete.

Rak

V práci vás čeká komplikovaný týden plný nezdarů a hádek s kolegy. Naštěstí celý váš kolektiv brzy čekají změny, které vše vrátí do starých kolejí. Buďte trpěliví a svou pozornost obraťte jinam. V lásce vás potkají kouzelné dny, během nichž konečně ukážete, jací doopravdy jste.

Lev

Pokud patříte mezi zástupce znamení Lva, potkají vás diskuze o penězích. Jednejte s klidem, protože finance jsou vždy choulostivé téma. Měsíc tento týden posílí sílu vašeho svádění, tak toho rozhodně nezapomeňte využít. Jestli hledáte novou práci, nesnižujte svou hodnotu.

iZdroj fotografie: Pixabay

Panna

Poslední dobou se vám finančně daří, a tak byste tento týden měli zkusit své štěstí v loterii. Hvězdy pro vás totiž možná nachystaly velké překvapení. Konečně se vám vrátila chuť na fyzickou aktivitu, proto se dejte do svých oblíbených sportů. Tento týden to přinese zasloužené ovoce.

Váhy

Tento týden se budete cítit skutečně ve své kůži. Příznivá astrální konfigurace bude mít pozitivní vliv na vztahy s vaším okolím a vy díky ní vyřešíte vleklý problém ve svém partnerském vztahu. Nezapomínejte naslouchat svému vnitřnímu hlasu, který vám bude velmi nápomocný.

Štír

Astrologové vám na tento týden předpovídají velký příliv energie, která vám bude pomáhat zejména v práci. Pokud jste se snažili upoutat pozornost svého nadřízeného, nyní ji získáte a on konečně ocení váš talent. Buďte opatrní na nezávazné románky, mohou přinést svá rizika.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Střelec

Střelce čekají dny naplněné vášní a smyslností. Sice nyní možná nenarazíte na lásku svého života, ale můžete prožít vášnivý večer s někým, kdo vás už dlouho tajně přitahuje. Mějte na paměti, že vše má svůj čas a nic se nedá uspěchat. Ušetříte si tím mnoho stresu.

Kozoroh

Planeta Venuše vám přinese obnovení vášně ve vztahu s vaším partnerem. Využijte tyto láskyplné chvíle k rozptýlení vašich posledních hádek a nedorozumění. Všechno bude fungovat, ale musíte se uvolnit a nechat chvíli vše v rukou osudu. Vy dělejte vše pro to, aby se vám vrátil klid.

Vodnář

V práci vás nyní čekají úspěšné dny, v rámci nichž se dokonce zlepší vaše pozice na pracovišti. I když to zatím neznamená zvýšení platu, zůstávejte trpěliví. Čeká vás zajímavé rande s někým, koho poznáte na internetu. Bude to romantické odpoledne, ale nedělejte si příliš velké naděje.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Ryby

Na Ryby se tento týden konečně zase usměje štěstí a budou mít tu nejlepší náladu. Zabraňte tomu, aby vás někdo nakazil svou negativitou, protože to nyní rozhodně nepotřebujete. Pokud žijete v dlouholetém vztahu, budete se v následujících dnech znovu cítit jako na začátku.

Zdroj: Horoscope

Na co se těšíte v tomto týdnu?

Diskuze Vstoupit do diskuze
75 lidí právě čte
Zobrazit další články