Velký horoskop na listopad 2022: Dlouhodobé problémy se rozuzlí, ale přijdou další karamboly

Zjistěte, co si pro vás hvězdy připravily v předposledním měsíci roku 2022. Ačkoliv se konec roku nezadržitelně blíží, listopad vás ještě stihne překvapit.

i Zdroj fotografie: Pixabay
                   

Listopad 2022 přinese spoustu nečekaných událostí a životních zvratů. Je sice pravda, že čas do konce roku se krátí, stále ale můžete dosáhnout úspěchu ve všech oblastech života. Odhalte, zda vás čeká štěstí v lásce nebo třeba povýšení v zaměstnání.

Beran

Tento měsíc se bude odehrávat v duchu přísloví „Jak si kdo ustele, tak si i lehne“. Čeká vás sice mnoho práce, povinností a problémů, ale hvězdy vám pošlou potřebnou energii. Bude tak záležet jen na vás, jak si rozvrhnete čas a zda stihnete vše, co je nutné.

Býk

V listopadu vás čeká bohatý společenský život. Budete často vyrážet za zábavou a potkáte mnoho nových, skvělých lidí. Váš vrozený sklon k romantice bude tento měsíc na vrcholu, takže vás nemine také úspěch ve vztahové a romantické sféře vašeho života.

Blíženci

Hvězdy vám přinesou výjimečné komunikační dovednosti, díky kterým vyřešíte letité spory ve své rodině nebo v práci. Dávejte si ale pozor na své zdraví, protože pokud dlouho zanedbáváte nějaký zdravotní problém, může se nyní znovu ozvat v plné síle.

iZdroj fotografie: Unsplash

Rak

Raky čeká příval skvělých náhod v oblasti financí. Může se tak snadno stát, že budete povýšeni v zaměstnání nebo setřete výherní los. Zkuste věnovat energii do investování, a pojistěte si tak stabilní příjmy. Ve vztahu vás čeká klidné období bez neshod a hádek.

Lev

Listopad pro vás bude skvělým obdobím ve všech oblastech života. Čeká vás mnoho nezapomenutelných zážitků a velmi málo komplikací. Vztahy v rodině se urovnají a v práci vás potká nával kreativní energie, takže se do všeho vrhnete s pořádným elánem.

Panna

Panny podle astrologů čeká vzrušující měsíc. Budete se snažit najít řešení na mnoho problémů a také docílit harmonie. Při tom všem potřebujete oporu a blízkost svého partnera, takže si neváhejte naplánovat kratší dovolenou, která bude časem jen pro vás dva.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Váhy

Jedince ve znamení Vah potká množství skvělých nabídek, které se jen obtížně odmítají. Přesto vše raději promyslete, protože v listopadu se do všeho budete chtít vrhnout po hlavě. Dávejte si pozor, aby kvůli vašemu temperamentu nedošlo k hádce s někým blízkým.

Štír

V listopadu sice budete mít neustále spoustu práce, ale také velké štěstí v lásce. S partnerem prožijete nádherné romantické chvíle – a pokud jste single, konečně se na vás usměje štěstí. Nezapomínejte však, že je důležité jít na vše zvolna a nebýt zbrklý.

Střelec

Střelci budou v tomto období pociťovat silnou touhu změnit něco ve svém životě. Zkuste si proto najít nový koníček, kterým byste ozvláštnili podzimní dny. Jinak se může stát, že sklouznete ke smutku, jenž se může přetavit ve vážnější psychické problémy.

iZdroj fotografie: Pixabay

Kozoroh

V listopadu budete neustále prahnout po dobrodružství, organizovat setkání s přáteli a vyrážet na spontánní společné výlety. Při tom všem ale nesmíte zapomenout sami na sebe. Občas se zastavte a udělejte si pěkné odpoledne s kávou a dobrou knížkou.

Vodnář

Po dlouhém stresovém období konečně přijde klid a pohoda, ale nic nebude zadarmo. Musíte si konečně určit priority a uspořádat si své aktivity. Přehodnoťte, co je pro vás důležité, a dopřejte si příjemný zážitek. Vyzkoušejte třeba masáž nebo jógu.

iZdroj fotografie: Pixabay

Ryby

Ryby zažijí nesmírně zamilované období. Se svým protějškem si budete blíž než kdy předtím a na všechny nezadané čeká ten pravý partner a krásné rande. Užijte si tyto chvíle plnými doušky a nekazte si náladu malichernými spory na svém pracovišti.

Jak si nejraději vychutnáváte chvíli pro sebe?

Zdroj: Horoscope
Diskuze Vstoupit do diskuze
72 lidí právě čte
Zobrazit další články