Nejpřesnější charakteristika osobnosti: Co o vás a vašich blízkých prozrazuje indický horoskop?

Zjistěte o sobě a svých blízkých překvapivé informace. Stačí znát datum narození a můžete si přečíst odpovídající charakteristiku nového indického horoskopu – část první.

i Zdroj fotografie: Pixabay
                   

Existuje již více než 5 000 let a od běžných horoskopů se výrazně liší. Obsahuje totiž informace nejen ze Slunce, ale i z dalších planet. Není divu, že Indové nevycházejí z domu, aniž by si přečetli, co je čeká. Klíčové je vaše datum narození.

21. června – ⁠⁠5. července

Citlivost tohoto znamení velmi přitahuje ostatní lidi, jeho zástupci si obvykle neumějí představit život o samotě, vždy chtějí být obklopeni svými blízkými. Intenzivně prožívají chvíle radosti i smutku.

6.–⁠19. července

Zástupci tohoto znamení jsou velmi taktní. Neexistují lidé, kteří by je ve svém životě nechtěli. Disponují vrozenou intuicí. Jsou velmi čistotní a milují pohodlí a klid.

20. července –⁠ 1. srpna

Tito lidé jsou zvyklí spoléhat vždy jen sami na sebe. Často nesou příliš velké břemeno, aniž by si stěžovali. Neradi se litují, mají bohatou představivost, ale nemají ve zvyku dávat najevo své city.

2.–⁠15. srpna

Jedná se o jedno z nejkontroverznějších znamení v celém indickém horoskopu. Ti, kteří se v něm narodili, se často pohybují mezi dobrem a zlem, vědomím a nevědomostí. Zkrátka balancují na hranách života.

19.–⁠29. srpna

Milují život ve všech jeho projevech. Je pro ně velmi důležité dosáhnout materiálního i sociálního blahobytu. Zbožňují luxus a komfort. Mají kontrolu nad situací v krvi.

iZdroj fotografie: Pixabay

30. srpna –⁠ 12. září

Zástupci tohoto znamení jsou konzervativní, racionální a rozumní. Tyto vlastnosti jim velmi pomáhají v práci a kariéře. Domácí pohodlí je pro narozené v tomto znamení také velmi důležitou součástí života.

13.–⁠25. září

Navenek působí tito lidé klidně a nezdolně. To však neznamená, že se někdy necítí vnitřně velmi nejistí. Lidé narození v těchto dnech jsou také poměrně konzervativní.

26. září – ⁠9. října

Lidé narození v tomto znamení jsou velmi charismatičtí a dobromyslní. Zároveň mají tendenci často měnit své nálady, jak se jim zlíbí. Musí vedle sebe mít někoho velmi chápavého.

10.–⁠22. října

Tyto osoby jsou rády středem pozornosti. Jsou charismatické a čelí životu beze strachu. Milují dobrodružství a vzrušení. Často jsou blázny do umění. Těžko se s nimi budete nudit.

23. října –⁠ 5. listopadu

Lidé narození v těchto dnech jsou doslova kariéristi. Sláva a úspěch jsou pro ně na prvním místě. Jsou ochotni tvrdě pracovat, aby se stali nejlepšími ve svém oboru.

6.–⁠18. listopadu

Zástupci tohoto znamení jsou v indickém horoskopu považováni za nejambicióznější a nejcílevědomější. Aby dosáhli svého cíle, odpustí si spánek i jídlo.

19. listopadu – ⁠1. prosince

Tito lidé se často nechávají unést duchovními praktikami. Po celý život jsou poznamenáni volbou mezi duchovním a materiálním způsobem života.

2.–⁠14. prosince

Tito lidé jsou velmi ambiciózní. Je důležité, aby se neustále rozvíjeli a pracovali na sobě. Díky své silné vůli vždy dostanou, co chtějí.

15.–⁠27. prosince

Tyto osoby jsou společenské a komunikativní. Zdá se, že jsou schopny zapadnout do jakéhokoli týmu a uplatnit se na trhu. Také se dokážou rozvíjet v jakémkoli oboru.

iZdroj fotografie: Piqsels

28. prosince –⁠ 10. ledna

Zástupci tohoto znamení se liší odvahou a odhodláním. Jsou věrní svým ideálům a vždy mají na věc svůj názor. Jsou velmi konzervativní a preferují jednoho partnera na celý život.

Jak se vám líbí indický horoskop?

Zdroj: Express

Diskuze Vstoupit do diskuze
132 lidí právě čte
Autor článku

Klára Stružová

Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Prostor 108m² podkrovního bytu využili do posledního centimetru: Dominantou jsou mohutné dřevěné trámy
Události247.cz
Události247.cz
Meteorologové: Menší ochlazení potrvá jen chvíli, pak Česko čekají příjemné letní teploty
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
Srovnání menstruačních pomůcek – co říkají gynekologové?
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Nejtěžší optická iluze na světě poprvé na českém internetu: Najděte skrytého motýla do 13 sekund