5 znamení zvěrokruhu, se kterými není radno si zahrávat. Patříte k těm, kteří svým hněvem dokáží rozpoutat skutečné peklo?

Někteří lidé projevují své emoce o mnoho intenzivněji než většina z nás. Pokud se jedná o člověka narozeného v jednom z těchto znamení, bude touto emocí hněv.

i Zdroj fotografie: iStock
                   

Hněv je normální a přirozená vlastnost u všech lidí. Jsou mezi námi však i tací, kteří mají tendenci k impulzivním a často nekontrolovatelným výbuchům emocí, což vede ke ztížení života nejen jejich okolí, ale i jich samotných. Některé věci, jež se ostatním zdají býti obyčejné, pro ně mohou být alarmující a nepřijatelné. Následující znamení zvěrokruhu se snadno rozzlobí, jsou-li těmto situacím vystavena.

1. Štír

Dávejte si pozor, když mluvíte se Štírem s křivými úmysly. Tito lidé dokážou být obzvláště citliví, pokud se jim lže, či je jejich důvěra nějak zrazena. Zároveň umí být velmi všímaví při odhalování nepravd a jiných podrazů. Štíři bývají také snadno podrážděnými lidmi, jejich ego utrpí při sebemenším ponížení velkou újmu, což rovněž vede k agresivitě.

2. Beran

Beran se snadno rozzlobí kvůli mnoha věcem, jež jsou ve skutečnosti obyčejnými drobnostmi, ale pro zástupce Berana jsou obvykle velmi nepříjemné. Je nerad ve společnosti lidí, kteří se pomalu rozhodují a na všechno mají zkrátka dost času. To totiž bývá pro Berana velmi otravné a rozrušující.

3. Panna

Zemské živly zvěrokruhu jsou většinu času zdvořilá a klidná stvoření. Panny nemají rády nadávky či sprostá slova, hrubé chování, zkrátka jakoukoliv formu násilí. Na druhou stranu si hlídají svůj osobní prostor a klid. Svou podrážděnost dají otevřeně najevo před osobou, která je vytrhne z jejich vnitřního světa a naruší tak jejich mírumilovný odpočinek.

4. Rak

Rak je citlivý člověk, který se stará o všechno, čím je obklopován a snadno se vcítí do emocí jiných lidí. Rak je laskavý a upřímný tvor. Dokáže poradit a ctí pravdomluvnost. Tito lidé jsou zároveň nejvíce vyhraněni proti drbům. Rak se rychle rozzlobí, když odhalí, že za jejich zády někdo pomlouvá je nebo jejich blízké. Nejvíce jim pak vadí falešní pokrytci se dvěma tvářemi.

iZdroj fotografie: Depositphotos

5. Lev

Ohnivý elementární zvěrokruh, jakým je Lev, bývá perfekcionistou, který chce vždy vypadat skvěle v očích ostatních. Když se mu nepodaří ukázat svou dokonalou stránku, bude Lev zuřit, jakákoliv chybička je dokáže vykolejit. Na rozdíl od ostatních zástupců zvěrokruhu se ale nejčastěji rozzlobí sám na sebe, protože má pocit, že je zklamáním pro své okolí.

Co děláte, když se dostanete do konfliktu s jedním z těchto znamení?

Zdroj: Horoscope
Diskuze Vstoupit do diskuze
108 lidí právě čte
Zobrazit další články