Vaše karma na základě roku narození: Díky „svému číslu“ i bez kartářky zjistíte, co vás na cestě životem bude provázet

Když chcete vědět, jakým směrem se váš život bude ubírat, nemusíte vyrazit za věštkyní, která to vyčte ze skleněné koule nebo kávové sedliny. Podívejte se do karmické tabulky.

i Zdroj fotografie: iStock
                   

Kdybyste znali svou budoucnost, mohli byste si zařídit život jinak. Možná nemusíte navštěvovat astrology, numerology, esoteriky nebo kartářky. Karmická tabulka Mewa poodhalí, co je pro vás připraveno. Podle Tibeťanů se lidská duše reinkarnuje devětkrát a pokaždé to s sebou nese jiné úkoly. Pomocí tabulky zjistíte, kolik reinkarnací jste absolvovali, a co vás čeká. Stačí k tomu jen rok narození.

Karmická tabulka

Abyste zjistili svůj počet reinkarnací, nahlédněte do následující tabulky a vyhledejte si číslo, které se pojí k vašemu roku narození. Následně si už jen níže přečtěte, co si pro vás osud přichystal.

iZdroj fotografie: Stencil Photos

1) Jednička

Jste pesimistický, neklidný a nepříliš ambiciózní člověk. Vaší předností je schopnost přizpůsobit se. Na okolí působíte flexibilně, ale uvnitř jste tvrdohlavá osobnost. Podléháte snadno návykovým látkám. Není divu, že jste náchylní k nemocem. Problematické jsou ledviny a močové cesty. Potřebujete pozornost a lásku, jinak trpíte depresemi. Žijete skromně.

2) Dvojka

Nemáte ambice, neradi přebíráte iniciativu a jste spokojení v práci, kde nemusíte rozhodovat. Nejlepší pro vás může být práce spojená s přírodou, zemědělstvím nebo veřejným vystupováním a lidmi. Jste přátelští. Trpíte chronickou únavou, nedostatkem energie, kožními a střevními potížemi. Snadno můžete podlehnout hazardu. Patříte ke střední třídě a peníze pro vás nemají zásadní význam.

3) Trojka

Zdobí vás optimismus a nezávislost. Jste člověkem, který bude věčně mladým. Žijete rušným společenským životem, jste aktivní a rád vše organizujete. Jako ryba ve vodě se cítíte v kreativní práci, jako je například kariéra učitele, hudebníka, spisovatele nebo umělce. Když není po vašem, je zle. Váš život jsou opakující se vzestupy a pády. Neumíte hospodařit s penězi. Co máte, hned utratíte a dluhy rostou.

iZdroj fotografie: Pexels

4) Čtyřka

Rádi splynete s davem, což vám umožňuje vaše průměrnost. Jste nerozhodný a trochu nestálý člověk. Do věcí, které vás nezajímají, nechcete vkládat energii. Ideální práce pro vás by měla být z oblasti komunikace, lidských vztahů a organizování akcí. Můžete trpět dýchacími a střevními potížemi. Navázat trvalý vztah se vám nedaří, a proto se zřejmě opozdíte se založením rodiny.

5) Pětka

Je to s vámi jako na houpačce. V jednu chvíli jste silnou a podnětnou osobností, a rázem ztratíte motivaci, zájem a potřebujete podporu od druhých. Zastáváte vedoucí a dobře placenou práci a lidé k vám vzhlížejí. Dávejte si ale pozor, abyste neztratili nadhled. Můžete mít sklon k hazardu. Jste náchylní ke střevním onemocněním, rakovině a vysokému tlaku.

6) Šestka

Jste duchovně založený člověk, který spoléhá na svou intuici. Kladete na sebe i na okolí vysoké nároky. Ideálním povoláním je pro vás kariéra manažera, kněze, právníka nebo učitele. Bojíte se selhání. Často trpíte bolestmi hlavy, vysokým tlakem a horečkou. Věnujte pozornost zdraví, zejména srdci, plícím a kosternímu systému. V milostných vztazích chcete vždy dominovat.

iZdroj fotografie: Depositphotos

7) Sedmička

Snadno si dokážete pouhými slovy získat okolí. Jste optimistický člověk, který může stavět na silné komunikaci. Býváte vždy v centru dění. Rozčílíte se, když vás lidé neposlouchají. Nejste vytrvalý, a proto vás občas stíhají neúspěchy. Pokud jde o zdraví, buďte opatrní zejména na žaludek, ledviny a pohlavní orgány. Klíčové v osobním životě je pro vás najít toho pravého partnera.

8) Osmička

Hýříte sebevědomím. Jste tvrdohlavý, konzervativní člověk, který hned tak nezmění názor. Manipulovat s lidmi vám není cizí. Pokud vám někdo odporuje, raději se mu vyhnete. Peníze jsou pro vás velmi důležité a své investice vždy pečlivě promýšlíte. Pravděpodobně máte silnější postavu, což se odráží ve zdravotních problémech, jako jsou bolesti zad, arterioskleróza nebo chronická zácpa.

iZdroj fotografie: Freepik

9) Devítka

Máte charisma, které okolí okouzlí. Lidé vám závidí luxusní život. Jste ale velmi impulzivní, žárlivý, majetnický a netolerantní člověk, který má obrovská očekávání od sebe i druhých. Když se vaše přání nenaplní, zuříte. Můžete trpět nespavostí, problémy se srdcem, zrakem a nervovým systémem. Ideální je pro vás kariéra spisovatele, herce nebo diplomata.

Jak jste dopadli v karmické tabulce?

Zdroj: Horoscope

Diskuze Vstoupit do diskuze
58 lidí právě čte
Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
7 psích plemen, která si skvěle rozumí s kočkami. Jsou trpělivá a nevykazují žádné známky agrese
Události247.cz
Události247.cz
Růst důchodů nekončí: Během následujících měsíců se zvednou hned několikrát. Češi ale vyšší penzi nechtějí hned z několika jasných důvodů
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
Fyzioterapeut doporučil 5 cviků, které odbourají bolest zad v bederní oblasti. Navíc posílí okolní svaly, takže fungují i jako prevence
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Miliony mrtvých hladem. V 6. století nad severní polokoulí rok a půl téměř nesvítilo slunce