Jaké jsou vaše utajené strachy podle znamení zvěrokruhu: Raci se nevzdají svého pohodlí a Lvi chtějí být středem pozornosti

Horoskopy již nejsou pouze nejisté týdenní předpovědi. Každé znamení má své skryté strachy a obavy. Seberte odvahu a zjistěte, co charakterizuje to vaše.

i Zdroj fotografie: iStock
                   

Vaše datum narození vám může pomoci čelit věcem, kterých se bojíte, i když si to netroufáte přiznat. Horoskopy procházejí stále novými obměnami, které s sebou přinášejí stále nové a nové významy v našich životech.

Beran

Největší strach má ze ztráty lidí, které má rád. Tím je také myšleno, že se s nimi můžete nehezky pohádat a oni se od vás mohou rozhodnout distancovat. Protože je prudký typ, často se dostane do sporu a teprve potom zjistí, jak jsou druzí lidé pro něj vlastně důležití.

Býk

Největší obavy máte jako Býk z finančních problémů. Protože si ceníte pohodlí a standardu příjemného domova, máte tendenci hodně utrácet. Z tohoto důvodu se velmi obáváte, že překročíte svůj rozpočet a dostanete se do finanční nouze.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Blíženci

Velmi se bojíte, že budete muset udělat důležité rozhodnutí. Rychle měníte názory a pokaždé chcete něco jiného, přitom se vždy bojíte, že budete později litovat konkrétního velkého rozhodnutí. Pravděpodobně byste mohli přemýšlet o přestěhování do jiného státu.

Rak

Vždycky jste se rádi pohybovali ve své komfortní zóně. Nejlépe se cítíte ve známém rodinném prostředí. Největší strach máte z toho, že opustíte tuto zónu a budete žít mezi cizími lidmi na neznámém místě. Vaše rodina je pro vás tak důležitá, že byste se bez ní cítili nepatřičně.

Lev

Největší strach máte z toho, že nikoho nebude zajímat, co se s vámi stane. Protože jste rádi středem pozornosti, nedokážete si představit nic horšího, než že se o vás lidé nezajímají a najednou nejste středem všeho dění.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Panna

Snažíte se o dokonalost ve všem. Bojíte se, že už dokonalí nebudete. Představa, že vy sami nejste bezchybní, vám připadá děsivá, protože chcete, aby byl celý váš život podle plánu.

Váhy

Největší strach máte z toho, že zůstanete sami. Jste romantický typ, takže vás děsí představa, že se s vámi partner rozejde a vy budete muset pokračovat v životě sami. Bude to možná jeden z důvodů vašich vztahových karambolů.

Štír

I když to neradi říkáte, představa intimity je pro vás velmi děsivá. Bojíte se, že se někomu otevřete a on vás opustí. Snažíte se tedy zůstat nezávislí, než abyste si někoho pustili těsně k tělu. A to jak tělesně tak psychicky.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Střelec

Pocity blízkosti vás děsí, ať už fyzicky, nebo nepřímo. Jste svobodný duch, rozvážný objevitel a určitě nechcete strávit život za pracovním stolem s osmihodinovou pracovní dobou. Nedělalo by vám to radost. Jen ta představa je pro vás děsivá.

Kozoroh

Nejvíce se bojíte selhání. Milujete pocit úspěchu po dobře odvedené práci a tvrdě na něm pracujete. Představa, že byste o všechno mohli přijít kvůli jedné malé chybě, je pro vás prostě nesnesitelná.

Vodnář

Stejně jako Střelci jsou i Vodnáři velmi svobodomyslní. Nesnášíte škatulkování, proto se necítíte dobře v povinně daných okolnostech. Škola, manželství a práce jsou pro vás skličující, protože se chcete rozhodovat sami a ne se řídit podle ostatních.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Ryby

Nemáte rádi zodpovědnost a bojíte se, že budete muset jednou dospět. Žijete ve svém malém světě fantazie, a když z něj občas vykouknete, vyděsí vás odpovědnost, která sedí na vašich bedrech.

Jak se cítíte ohledně charakteristiky vašeho znamení?

Zdroj: Express

Diskuze Vstoupit do diskuze
118 lidí právě čte
Autor článku

Klára Stružová

Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Vyšší pohodlí a zvýšení produktivity práce s držákem monitoru NB G45
Události247.cz
Události247.cz
Ušetřit na jahodách se dá samosběrem: Úspora je oproti prodeji v obchodech i několikanásobná
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
Kancelářský držák monitoru s vynikající ergonomií NB G45
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Starověké stavby v arabské poušti odhalily pozůstatky dosud neznámých rituálů