Podle astrologů existuje souvislost mezi délkou života a znamením zvěrokruhu. Kolik let vám hvězdy předpovídají?

Astrologové tvrdí, že existuje souvislost mezi délkou života člověka a jeho znamením zvěrokruhu. Zároveň doporučují, v čem by jednotlivá znamení měla být obezřetná.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Pokud inklinujete k horoskopům a máte tendenci se identifikovat se svým znamením zvěrokruhu, možná byste měli zpozornět. Někteří astrologové totiž věří, že existuje souvislost mezi znamením a délkou života. Vycházejí údajně z toho, v jakém postavení byly hvězdy přesně v okamžiku, kdy se člověk narodil. Víme, kolik let hvězdy předpovídají jednotlivým znamením, na co si dát pozor, co dělat jinak a lépe, abyste si život mohli prodloužit.

Štíři

V průměru se Štíři dožívají 70 až 72 let. Nízký věk dožití si způsobují sami, protože se všemožně vyhýbají lékařské péči. Lidé narození v tomto znamení se o své zdraví moc nestarají, ani nechodí na preventivní prohlídky. Přitom právě zvýšená starost o zdraví by jim mohla prodloužit život.

Vodnáři

Zřídkakdy se Vodnáři dožívají vysokého věku. Průměrná délka jejich života je 72 až 74 let. Lékaře sice navštěvují, ale jejich zdraví je nevyzpytatelné. Neonemocní celou zimu, přestože se pořádně neobléknou, a pak mají v létě zápal plic. Pozornost by měli zaměřit na krevním oběh, zrak a trávicí trakt.

Střelci

Zábavní a neposední Střelci obvykle nemají zdraví na jedničku. Dožívají se v průměru 73 až 75 let. Lidé narození v tomto znamení by měli věnovat speciální pozornost stavu svého pohybového aparátu a kardiovaskulárního systému. Jsou extrémně náchylní k chronickým onemocněním.

Raci

Hlavním problémem Raků je, že své zdraví berou na lehkou váhu. Zástupci tohoto znamení se dožívají 75 až 77 let. Raci nemají moc rádi zdravý životní styl. I když mají vážné zdravotní problémy, lékařům příliš nedůvěřují a vyhýbají se jim. Často mívají cévní problémy, zrakové potíže a obtíže s trávicím traktem.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Lvi

V průměru se Lvi dožívají 78 let. Opravdu úctyhodného věku se však dožijí pouze tehdy, pokud včas začnou léčit vážnou nemoc. Jenže zástupci tohoto znamení mají ve zvyku nechávat si věci pro sebe a nestěžovat si. Nejčastěji mají problémy se zády, kardiovaskulárním systémem a zrakem.

Ryby

Délka života zástupců jednoho z vodních znamení se průměrně pohybuje mezi 75 a 79 lety. Aby lidé narození ve znamení Ryb žili déle, neměli by trpět nemocemi dýchacích cest, kloubů a kůže. Zdravotní odborníci jim doporučují častější pobyt venku na čerstvém vzduchu a lepší spánek.

Váhy

Lidé narození ve znamení Vah se mohou se dožít 77 až 80 let, přestože obecně mají slabý imunitní systém. Často mívají potíže s dolní částí zad, ledvinami nebo špatným stavem kůže. Důležité je, aby se vyhnuli situacím, kdy by mohli prochladnout, a také místům s vysokou vlhkostí vzduchu.

Berani

K lidem narozeným ve znamení Berana jsou hvězdy vcelku nakloněné. V průměru se mohou dožívat 80 až 82 let. Pokud jde o zdraví, nejčastěji trpí nespavostí, migrénami a srdečními chorobami. Berany je lepší nezatěžovat problémy a starostmi. Ubírá jim to zdraví a přidává šediny.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Býci

Pokud patříte k lidem narozeným ve znamení Býka, můžete být spokojení. V průměru se totiž dožívají 82 až 86 let života. Na cestě životem mohou mít velké problémy s močovým ústrojím a klouby. Často je to proto, že Býci mají rádi jídlo a potýkají se s nadměrným přibýváním na váze.

Blíženci

Mohlo by se zdát, že lidé narození ve znamení Blíženců jsou v pohodě, protože jejich délka života se pohybuje mezi 84 a 87 lety. Jenže Blíženci často bojují s depresí. Je proto klíčové, aby dbali o své duševní zdraví. Současně by se měli správně stravovat. Hladovění a přejídání je cesta do pekel.

Kozorozi

Lidem, kteří se narodili ve znamení Kozoroha, hvězdy přejí. Předpovídají jim, že se dožijí obvykle 85 až 88 let. Kozorozi znají svá slabá místa a nevystavují se zbytečně zdravotním rizikům. Pokud onemocní, mají odvahu bojovat. Nejvíce jsou v ohrožení jejich klouby, sluch, žlučové cesty a trávicí systém.

Panny

Podle hvězd by se nejvyššího věku měli dožívat lidé narození ve znamení Panny. V průměru by to mělo být 85 až 90 let. Hlavní zdravotní problémy souvisejí s trávicím systémem. Odborníci radí, aby se tito lidé zaměřili především na zdravé potraviny, nepřejídali se, ale ani nehladověli.

Kolika let byste se chtěli dožít?

Zdroj: Express

Diskuze Vstoupit do diskuze
51 lidí právě čte
Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Ta díra tam není jen tak. Hospodyňky, které chtějí být v kuchyni efektivní, ocení hned 2 využití
Události247.cz
Události247.cz
Ve městech se začínají objevovat skupiny lidí, které mohou být pro bezpečí Čechů kritické
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
Rajčata působí na plíce zdravých i nemocných. Skoro nikdo si neuvědomuje, jaké bohatství se v nich ukrývá
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Kruhy v obilí –⁠ jaká je jejich historie a co za nimi doopravdy stojí. Existují svědci, kteří z místa viděli odlétat podivný objekt