Pokud se ve snu objeví některý z těchto symbolů, znamená to jediné –⁠ rozloučení se s milovanou osobou

Vaše podvědomí vám může posílat jisté signály skrz vaše sny. Pokud se vám opakovaně zdá o těchto věcech, je dobré být ve střehu, váš vztah může být v ohrožení.

i Zdroj fotografie: iStock
                   

Mozek je neuvěřitelný orgán, který zpracovává širokou škálu informací i během spánku. Emoce prožívané při snění se mohou promítnout i do reálného života. Ať jde o frustraci, štěstí, romantiku, žárlivost nebo pocit bezpečí. Některé sny se mohou jevit jako předzvěsti událostí, jež budou následovat ve skutečném životě. Obezřetnost je na místě, pokud jde o opakující se zlé sny s konkrétními věcmi. Mohou varovat před komplikací ve vztahu i ztrátou milovaného partnera.

Zrcadlo

Pokud jste si ve snu stoupli před zrcadlo a podívali se do něho, možná existuje někde v okolí soupeř, se kterým se budete muset utkat. Snadno se mu jinak podaří zničit váš vztah nebo manželství.

Nůžky

Nebezpečně vyhlížející nůžky, jež se objeví ve snu, symbolizují vnitřní rozpoložení a zážitky. Pravděpodobně je v dohledu skandál s milovanou osobou.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Havrani

Jakmile ve snu spatříte pochmurného havrana, čeká vás rozchod s partnerem a osamění. Pokud jich bude hned celé hejno, buďte obezřetní. Ve vašem životě je zřejmě mnoho zlých lidí, kteří to s vámi nemyslí dobře.

Jehla

Špatným znamením je, když ve snu uvidíte jehlu. Pro sezdané páry to znamená, že jeden z partnerů přizná zamilovanost do někoho jiného. Snoubencům místo štěstí a radosti ze svatby přijde zklamání a pláč.

Kukačka

Ve snu pravděpodobně nechcete zahlédnout kukačku, protože je symbolem utrpení a bolesti. Podle některých asijských kultur vidět ji ve snu zase znamená neopětovanou lásku.

Prázdná místnost

Zklamání partnerem vás čeká, pokud se ve snu ocitnete v prázdném pokoji, bytě nebo domě. Pravděpodobně půjde o nějakou zradu nebo nevěru. Jestliže však prázdnou místnost ve snu opravujete, máte šanci napravit i vztah.

iZdroj fotografie: Pexels

Bouře

Podobně jako v reálném životě i ve snu bouře znamená smršť. Očekávejte milostné zklamání, intriky, lži a pomluvy.

Rozbité sklo

Rozbité talíře, láhve či hrnečky, které vidíte ve snu, odrážejí stav vašeho vztahu v reálném životě. Podvědomí vám dává najevo, že nastal čas ukončit vztah, v němž nejste spokojení. Otevřete se novým lidem.

List papíru

Dobré znamení je, pokud ve snu spatříte nepopsaný list papíru. S partnerem jste spřízněné duše naladěné na stejnou vlnu s upřímnými city. Jestliže je papír poškrábaný nebo flekatý, může to znamenat problémy, možná i rozchod. Zmačkaný papír zase signalizuje zklamání.

iZdroj fotografie: Pexels

Pouta

Pouta jsou ve skutečném životě symbolem uvěznění. Pokud se objevují ve snech, má to podobný výklad. Máte pocit, že jste uvězněni v neúspěšném vztahu.

O čem se vám nejčastěji zdá?

Zdroj: HelloGiggles
Diskuze Vstoupit do diskuze
141 lidí právě čte
Zobrazit další články