Jaké zkoušky a potěšení vás v létě čekají? Zjistěte to v runách – velký horoskop je tu

Zjistěte, jaké bude vaše léto 2022 podle velkého runového horoskopu. Runy bohatství, štěstí a úspěchu provázejí každé znamení zvěrokruhu.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Význam starodávných run se velmi často prolíná s astrologií. Každého z nás ovlivňuje znamení zvěrokruhu, ale také určitá runa, pradávný symbol typický pro jednotlivá znamení. Velký runový horoskop vám odhalí, co vás čeká během letošního léta a na co byste si měli dát pozor. Pro některá znamení je právě léto 2022 zcela zlomovým bodem. Ve vašem životě se může změnit mnoho věcí a je lepší být na to připraven.

Berana čeká štěstí a peníze

Berana čeká v letošních letních měsících mnoho štěstí díky runě Fehu. Ve vašem životě se objeví nové finanční příležitosti, kterých se musíte ihned chopit. Na zlepšení stavu svého konta však budete muset tvrdě pracovat a mnohé obětovat. Fehu je známá pro svůj vliv na růst a expanzi, ale to se snadno může otočit proti vám. Má nepříznivý vliv na váhu, proto si budete v létě muset dávat pozor na postavu a hodně se hýbat. Věnujte zvláštní pozornost výživě, abyste měli potřebnou sílu pro zvládání rychlého tempa, které vám runa Fehu přinese do života.

Býk pocítí zvláštní energii Slunce

Runa Soulu je runou Slunce, jehož energie vás bude obklopovat v průběhu celého léta. Dodá vám zdraví a mladistvou energii, kterou vám rychle vlije do žil. Tato runa je velmi silně zaměřena na osobní růst a seberozvoj. Pod vlivem runy Soulu dokážete toto léto velké věci, stačí jen hodit všechny obavy za hlavu. Musíte sebevědomě kráčet k cíli a ničeho se nebát, protože síla Soulu na vás dohlédne. Dávejte si však pozor na opalování – tuto sezónu budete přitahovat sluneční paprsky a mohli byste se spálit.

iZdroj fotografie: Pixabay

Blíženci zažijí velké změny

Blížence bude celé léto chránit runa Lva. Lidé tohoto znamení potřebují transformaci, změny v životě a nové impulzy. Vy však musíte zapomenout na strach. Přišel totiž čas opustit minulost a zanechat v ní všechno nepříjemné, co se vám poslední dobou stalo. Červen byl měsícem plným výzev, ale runa Lva vám do života vnášela silnou lví energii. Pod její ochranou není nic, co byste nezvládli. Nebojte se proto čelit překážkám a občas trochu zariskovat. Náročné situace vás čekají v rodině i v práci, ale konec léta bude přímo pohádkový.

Raka čekají zlomové okamžiky

Speciální runy pro znamení Raka se nazývají Hagalaz, měsíce strávíte pod jejich vlivem. Léto 2022 bude velkým zlomem ve vašem životě. S něčím se budete muset navždy rozloučit, ale je to nezbytné pro budoucnost. Změny vám pomohou stát se lepším člověkem a objevit vnitřní sílu. Dění kolem vás se na chvíli utlumí, abyste se mohli plně soustředit na novinky v životě. Vaši blízcí vám budou plně nápomocní. Čeká vás navíc mnoho krásných společných chvil, které si budete dlouho pamatovat.

Lev má před sebou nové příležitosti

Mýtická runa Ingvaz vám bude celé léto svítit na cestu. Pomůže vám objevit množství nových šancí a příležitostí, které jste dříve omylem přehlíželi. S největší pravděpodobností vás čeká krásné a pohodové období, plné objevování nových věcí. Potřebujete být chvíli sami, abyste si vše urovnali v hlavě. Věnujte zvýšenou pozornost svému duchovnímu životu, který jste dlouho zanedbávali. Co se milostného života týče, brzy vás čeká zajímavé shledání. Potkáte skvělého člověka, jenž vám pomůže znovu otevřít své srdce, a užijete si nezapomenutelné chvíle.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Panna by měla co nejvíce cestovat

Panny se v tomto období nemusejí ničeho bát. Celé léto nad vámi bude bdít runa Evaz, která vám bude ve všem oporou. Letní měsíce byste měli prožít rozumně. Snažte se poznat mnoho nových lidí a navázat s nimi přátelské vztahy. Může se vám to v následujících měsících hodit, obzvláště v pracovním životě. Runa Evaz vám dodá zvláštní sílu a všechny vaše snahy ocení skvělými výsledky, jež vám v budoucnu zajistí spoustu změn v životě. Nebojte se v létě vyrazit na služební cestu nebo pracovní konferenci, kdykoliv se vám taková šance nabídne.

Váhy se budou muset hodně snažit

Ačkoliv jsou runy velmi mocné, nedokážou vám zajistit úspěch. Váhy se toto léto budou muset intenzivně snažit, aby dosáhly kýžených výsledků své práce. Ale pokud se vás to týká, nemusíte se bát. Oporou vám bude runa Uruz, která se postará o to, abyste měli na řešení všech problémů dostatek sil a motivace. Navíc vás za všechnu vaši snahu spravedlivě odmění. Zejména srpen bude měsíc naplněný štěstím. Proto nezoufejte, pokud se vám na začátku léta bude zdát, že své problémy nikdy nedokážete vyřešit. Konec léta si opravdu užijete.

Štíry toto léto mnoho naučí

Runa Ansuzi je hlavní partnerkou Štírů pro toto léto. Pod jejím dohledem objevíte spoustu nových věcí a zažijete velká dobrodružství. Pomůže vám překonat všechny obavy a postará se o to, že se konečně odhodláte udělat věci, na které jste si dříve netroufli. Stačí jen udělat první krok a nechat se vést. Všechna dobrodružství vás naučí nečekané věci o vás samých. Runa Ansuzi vám tak pomůže lépe chápat minulost a skvěle se připravit na to, co vás bude čekat na podzim a v následujících měsících.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Střelce čeká osudové setkání

Jedince narozené ve znamení Střelce bude hlídat runa Perth. Některé chvíle nebudou zrovna příjemné. Perth vás přiměje zamyslet se nad stylem vašeho života. Náhle zjistíte, jaké oblasti zanedbáváte, a budete mít možnost své jednání pod dohledem Perth napravit. Uvědomíte si, že nic, co se děje, není pouhá náhoda a všechny události mají speciální důvod. Čeká vás alespoň jedno důležité, osudové setkání, které bude mít moc změnit vám život.

Pro Kozorohy bude léto plné změn

Runa Lera patří toto léto Kozorohu. Léto pro vás bude obdobím velkých změn, ale nebojte se. Všechno, na čem jste dlouho pracovali, přinese své ovoce a vaše úsilí tak bude spravedlivě odměněno. V letních měsících půjde všechno jako po másle a problémy z vašeho života brzy zmizí. Nesmíte se ale nechat unést, nic se nedá uspěchat. Cokoli, co očekáváte, se dostaví, jen ne vše najednou. Musíte si zachovat chladnou hlavu a přemýšlet uvážlivě.

Vodnáři zažijí dobrodružný výlet

Runa Raido, která letos v létě pomůže Vodnářům, je velmi specifická. Do vašeho života přinese novou energii a spoustu dobrodružství. Raido vám zajistí, že toto léto bude nezapomenutelné. Očekávejte spoustu výletů a mnoho zajímavých pracovních cest nebo dovolených s celou vaší rodinou. Cestování vám přinese nezapomenutelné vzpomínky a neocenitelné zážitky. Možná vás čekají i jiné vážné změny. Může jít o změnu bydliště či o nový milostný vztah.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Ryby si pořádně odpočinou

Runa Vunio je runa poklidné radosti. Toto léto bude svítit Rybám na cestu, aby po dlouhém období stresu zažily trochu odpočinku. Kromě relaxu na vás čekají i určité dobré zprávy, které vám pohodovou náladu ještě zlepší. Berte to jako odměnu za měsíce strávené prací a pořádně si letní měsíce vychutnejte. Nezapomeňte ale, že důležitý není jen volný čas, avšak také práce. Zkuste objevit nějaký nový koníček, v moci runy Vunio je na to ideální čas. Bude se vám totiž dařit a udělá vám to velkou radost.

Jaké máte plány na následující léto?

Zdroj: TheMirror

Diskuze Vstoupit do diskuze
78 lidí právě čte
Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Pokud kupujete vajíčka v obchodě, mějte se na pozoru. Pro své vlastní dobro zkontrolujte několik věcí
Události247.cz
Události247.cz
Ukrajina je jen začátek. Rusko podle historika bude pokračovat invazí v dalším evropském státě
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
4 japonské cviky, které vám dopomohou k plochému bříšku za pouhé 4 minuty denně
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Neuvěřitelný příběh 1. holčičích šesterčat na světě: Šance, že se vůbec narodí živé, byla 1 ku 104 miliardám