Numerolog poodhaluje roušku tajemství osob, které mají v datu narození 9, 18 a 27. Jsou chytří, pyšní i manipulativní

Symbolika čísel může hodně prozradit o charakteru i osudu člověka. Stačí znát pouze datum jeho narození.

i Zdroj fotografie: iStock
                   

Numerologie poskytuje jedinečný pohled na osobnost člověka nebo jeho osud prostřednictvím čísel. Přestože nejde o exaktní vědu, ale spíš mystickou až věšteckou záležitost, může o vás řeč čísel mnohé napovědět. Moderní numerologie, kterou vytvořil už Pythagoras, je nejpopulárnějším systémem používaným na celém světě. Numerolog Andrej Tkalenko se zaměřil na to, co znamenají v datu narození čísla 9, 18 a 27.

Devítka značí vysokou inteligenci

Podle numerologa mají lidé narození 9. den v měsíci výjimečnou inteligenci. Ne vždy ji však dokáží využít ve svůj prospěch. Překážkou může být třeba pro ženy, které by rády našly vhodný protějšek. Analyzují situaci, přemýšlejí o okolnostech a vývoji vztahu dopředu, takže potřebují minimálně stejně chytrého partnera, který by se jim vyrovnal.

V tento den se rodí lidé, kterým prostě není třeba nic zvlášť vysvětlovat. Vše rychle a za pochodu chápou. To může být komplikace třeba pro děti, protože je nebaví škola. Nudí se. Jsou příliš chytré a zvládají vše mnohem rychleji, než spolužáci. Rodiče by je měli více zapojovat do rozhodování a radit se s nimi.  Budou velmi aktivní. Potřebují, aby s nimi dospělí jednali jako se sobě rovnými.

S komplikovanou 18 mějte trpělivost

Z numerologie vyplývá, že jedním z nejkomplikovanějších čísel v datu narození je 18. Pokud máte dítě, které se v tento den narodilo, pravděpodobně s ním musíte mít velkou trpělivost. V přístupu k těmto dětem musíte být kreativní. To je bude bavit. Jednička i osmička jsou podle Tkalenka zasvěcené mužským vlastnostem.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Lidé, kteří se narodili v násobku devítky, obecně bývají hodně pyšní. Navíc číslo 1 také znamená, že je pro tohoto člověka nutné najít svou jedinečnost. Osmička je sice vnímaná jako znamení moci a síly, ale také rovnováhy. Pokud tedy máte v datu narození 8, pravděpodobně dokážete mít bohatý duchovní i hmotný život.

27 by s vámi mohla manipulovat

Nadhled je přirozený pro lidi, kteří se narodili 27 den v měsíci. Bývají to většinou velcí psychologové a estéti. Možná by se dalo říci, že i vizionáři. Umějí upoutat pozornost a přimět ostatní, aby je následovali. Je nutné, aby své vlastnosti rozvíjeli, dokud jsou v produktivním věku. U těchto lidí ale hrozí, že jsou současně také manipulativní.

Co říkáte na význam 9, 18 a 27 v datu narození?

Zdroj: TheSun

Diskuze Vstoupit do diskuze
98 lidí právě čte
Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Starý chleba najde uplatnění při smažení i vaření vývaru. Přišla na to kdysi jedna moudrá hospodyňka
Události247.cz
Události247.cz
Falešná rakovina nebo pomoc lidem v tíživé situaci: Podvodníci lákají z lidí peníze přes sociální sítě
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
Jaká je ideální teplota v bytě a proč: Zdraví dospělí by neměli jít pod dvacet, senioři a nemocní po 18 °C
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Co když se střetnou moderní tanky T-90M a Leopard 2: Stroje Ukrajiny jsou rychlejší, ale ruští vojáci mají lepší dovednosti