Zjistěte, kým jste byli v minulém životě. Prozradí to vaše datum narození –⁠ stačí jednoduchý numerologický výpočet

Nejjednodušší způsob, jak zjistit, kým jste byli v minulém životě, je rychlý numerologický výpočet pomocí vašeho data narození. Stačí den, měsíc a rok.

i Zdroj fotografie: iStock
                   

Pokud vás zajímá, kým jste byli v minulém životě, dělí vás od zjištění jen jeden výpočet. Bude vám stačit jen vaše kompletní datum narození. Byli jste někým vlivným, vojákem nebo například slavným malířem?

Výpočet je velmi snadný

Nejprve sečtěte všechny číslice ve vašem datu narození. Pokud jste se narodili například 16. října 1961, výpočet bude vypadat takto: 1+6+1+0+1+9+6+1 . Vzhledem k tomu, že vyšlo dvouciferné číslo, musíte 28 snížit na jednociferné. 2+8=10, proto sečtěte ještě 1 a 0 a vyjde vám číslo 1. To předurčuje, kým jste v minulosti byli.

1) Číslo jedna

Vaše činnost v minulosti souvisela s kreativitou a uměním. V minulém životě jste mohli být jak nedoceněným umělcem, tak slavným spisovatelem nebo novinářem. Je velmi pravděpodobné, že jste žili v materiálním blahobytu. Tvůrčí činnost však pro vás byla spíše koníčkem a živili jste se něčím, co souvisí s manuální prací – třeba stavebnictvím nebo zemědělstvím.

iZdroj fotografie: Depositphotos

2) Číslo dva

Možná jste patřili mezi lidi, kteří se zabývali politikou nebo mezi vlivné lidi, ale měli jste širokou paletu zájmů. V minulosti jste se snažili, aby byly životy lidí kolem vás lepší, šťastnější a bezpečnější. Další možností je, že jste byli slavným hercem nebo tanečníkem. Divadelní prkna vás zaujala, ale umění pro vás zůstalo jen koníčkem.

3) Číslo tři

Váš předchozí život byl spojen s veřejným vystupováním nebo účastí na hromadných akcích. To může znamenat povolání spisovatele nebo řečníka. Je možné, že jste zastávali vojenské funkce. V soukromí vás zajímalo vše magické a duchovní, mohli jste proto volný čas věnovat ezoterice nebo věštění z karet.

4) Číslo čtyři

V minulém životě bylo vaším posláním a smyslem života studovat exaktní vědy. Vysoká inteligence v kombinaci s vynikající intuicí vám zaručila úspěch ve vědě nebo vynálezech. Je možné, že jste patřili k slavným vědcům. Jako dědictví z této doby vás stále může provázet zájem poznávat nové věci. V minulosti jste však byli chudí, a nevydělávali jste moc peněz. Všechen čas jste obětovali vědě.

iZdroj fotografie: Depositphotos

5) Číslo pět

Vaše činnost v předchozí inkarnaci úzce souvisela se zákonem, např. právník, advokát nebo soudce. U soudu jste hájili práva a zájmy lidí. Bojovali jste za to, aby se k sobě ostatní vždy chovali fér. Ale možná jste byli také poměrně prosperující obchodníci s drahým a luxusním zbožím. Znali jste spoustu lidí v širokém okolí a byli jste velmi oblíbení.

6) Číslo šest

V jednom ze svých minulých životů jste věnovali většinu svého času duchovnímu rozvoji a službě lidem, charitativní činnosti a nezištné pomoci potřebným. Možná jste byli duchovním, knězem nebo dokonce lékařem. Za svou činnost jste byli velmi štědře odměňováni, ale většinu peněz jste se rozhodli věnovat na dobročinné účely a žili jste skromně.

7) Číslo sedm

V minulém životě jste patřil mezi námořníky a většinu času jste strávili na cestách po světě. Možná jste byli slavným cestovatelem, který svůj život zasvětil poznávání nových koutů celého světa. Vaší vášní bylo objevovat exotické krajiny a přivážet okázalé dary vašim blízkým. Vaše historky z cest milovali všichni okolo vás.

iZdroj fotografie: Depositphotos

8) Číslo osm

Ukazuje, že v minulém životě jste byli posedlí svou kariérou. Byli jste připraveni dosáhnout svých cílů jakýmkoli způsobem, dokonce i nezákonným a nemorálním. Proto máte v současném životě za úkol toto vše napravit. Ačkoliv jste nebyli oblíbení, žili jste v luxusu a blahobytu.

9) Číslo devět

S největší pravděpodobností jste v minulém životě byli osobou, která měla blízko k těm nejvlivnějším lidem. Je možné, že jste se věnovali umění, kreativitě nebo jste se živili jako módní návrhář. Milovali jste krásu ve všech jejích projevech, cítili jste touhu vše kolem vylepšovat a zdobit. Lidé ve vašem okolí tuto vaši vlastnost oceňovali a vždy jste byli obklopeni dobrými přáteli.

Co si myslíte, že se stane po vaší smrti?

Zdroj: TheMirror

Diskuze Vstoupit do diskuze
133 lidí právě čte
Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Nalijte Coca-Colu do záchodu a už to nebudete chtít dělat jinak. Díky svému složení dokáže v domácnosti zázraky
Události247.cz
Události247.cz
Babiš jako prezident? Přinášíme výčet výhod a nevýhod, kdyby byl hlavou státu
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
Proč se objevuje migréna a 3 přírodní léky, které s úpornou bolestí hlavy jednou provždy skoncují
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Co kdybychom se naučili ovládat počasí – mohla by to být naše budoucnost?