Konkrétně tři znamení zvěrokruhu vynikají nebývalou vychytralostí. Se svým okolím dokáží velmi dobře manipulovat

Určitá tři znamení zvěrokruhu vám dokáží lusknutím prstu znepříjemnit život. Vynikají svou vychytralou povahou, se kterou není radno si zahrávat. Vyhněte se konfliktům.

i Zdroj fotografie: iStock
                   

Existují tři znamení zvěrokruhu, kterým to myslí jinak než ostatním. Vyplatí se dát si na tyto manipulátory pozor. Ještě lepší je s nimi vůbec nepřijít do styku. Někdy je však nemožné zjistit, co se skrývá v druhé osobě. Bodnutí do zad může přijít v ten nejméně očekávaný okamžik. Astrologové upozornili na to, jaká znamení zvěrokruhu disponují ožehavou povahou, před níž je třeba utéct. Na která znamení si dát pozor, abyste neutrpěli újmu?

Blíženci

Blíženci jsou sami o sobě velmi příjemní během komunikace. Chtějí sdílet všechna tajemství a drby, a ne jenom ty jejich. Lidé tohoto znamení si snadno nechávají pošlapat své sebevědomí. Později při vhodné příležitosti však neváhají vybuchnout a dostat svou původní roli zpět. Zároveň vypadají tito lidé díky svému vzhledu naprosto neškodně. Je to jeden z důvodů, proč od nich nejméně očekáváte nějaký špinavý trik nebo přetvářku. Nenechte se však obalamutit.

Štíři

Štíři nejsou lidmi, kteří by oplývali schopnostmi strategických manipulantů. Pokud vyřknou určité tvrzení, tak je lepší ho uznat. Jestli se jim však připletete do cesty, nebo je náhodou urazíte, je lepší okamžitě požádat o politický azyl v jiné zemi. Zástupci tohoto znamení zvěrokruhu mohou být během svého hněvu děsiví. Udělají vše, aby se vám s ještě větší silou pomstili. Přesto patří mezi slabý odvar v této skupince. Pravděpodobně bude stačit upřímně míněná omluva.

iZdroj fotografie: Pexels

Berani

Neberte zradu ze strany Berana jako něco osobního. Tito lidé jsou jednoduše velmi cílevědomí a sobečtí. Proto se nezastaví před ničím, aby získali to, co chtějí. Jejich cesta přináší oběti, které oni berou jako náklady jejich úspěchu. Nepřemýšlejí nad tím, kdo to bude, nebo co pro ně znamenal. Zároveň je velmi obtížné zjistit přesné záměry Beranů. Lidé v jejich okolí jsou vždy v diskutabilním nebezpečí. Netuší, co mají za lubem a jaký to pro ně může mít význam.

Jaké máte zkušenosti s lidmi v těchto znameních?

Zdroj: Express

Diskuze Vstoupit do diskuze
137 lidí právě čte
Autor článku

Klára Stružová

Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Jablka z obchodu nestačí opláchnout čistou vodou. Pro zbavení „atraktivního povlaku“ je potřeba víc
Události247.cz
Události247.cz
Nechutná praxe: Některé obchody prodávaly zákazníkům jídlo prošlé až dva roky
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
Chrápání: jaké jsou jeho příčiny a jak se ho zbavit
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Buddhističtí mniši mumifikovali svá těla zaživa. Znamenalo to nejméně 2 000 dní dobrovolného utrpení