Na obloze se v dubnu objeví magický růžový Měsíc, který zamává emocemi. Mohou se bortit vztahy s partnerem i v práci

Velikonoční měsíc v úplňku dokáže pořádně zacloumat s vaším emocionálním rozpoložením i fyzickým stavem. Pro některá znamení zvěrokruhu znamená výhru.

Růžový Měsíc v úplňku i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Úplněk je považován za nejmagičtější fázi měsíce. V dubnu se objeví v souhvězdí Panny a bude prvním jarním, proto se nazývá velikonoční. Tento růžový Měsíc, který získal označení po jedné z prvních jarních květin, plamence šídlolisté s růžovými kvítky, můžete sledovat 6. dubna v 6:43 hodin. Podle astrologa celebrit Kylea Thomase se lidé mohou cítit emocionálnější, impulzivnější nebo ráznější podle toho, v jakém znamení zvěrokruhu se narodili.

Beran

V milostném životě může přijít zlom. Možná potkáte osudovou lásku, ale můžete se v ní zklamat. Páry mohou zažít vzrušující období, mohou se sestěhovat, zasnoubit nebo vzít. Lidé, kteří nejsou spokojení ve vztahu, by situaci měli s partnery probrat a vyřešit.

Býk

Čekají vás velké pracovní změny. Budete zavalení spoustou úkolů, kvůli kterým na nic dalšího nebude čas. Pokud se rozhodnete změnit místo, nemusíte se obávat, protože na vás čeká lepší práce. Nezaměstnaní dostanou šanci uchopit příležitost za pačesy.

Blíženci

Budete sršet energií. Užívejte si při volnočasových aktivitách i na milostném poli. Pro nezadané nastává jedno z nejdůležitějších období, kdy mohou najít spřízněnou duši. Zkrátka nepřijdou ani lidé, kteří mají partnera. Sex, smích a zábava s partnerem po boku budou mít nejvyšší prioritu.

zvěrokruh iZdroj fotografie: Depositphotos

Rak

Růžový měsíc pro vás může znamenat návrat v čase. Měli by se připravit na řešení něčeho z minulosti. Je ale možné, že vás energie úplňku nasměřuje, abyste se více soustředili na svoji domácnost. Můžete se přestěhovat, změnit spolubydlícího nebo vás čeká přestavba.

Lev

Úplněk vás naplní spoustou kreativity. Intenzivně se věnujte svým projektům, protože budete mít příval vzrušujících nápadů. Nastává čas k tomu, abyste vše zdárně dotáhli.

Panna

Věnujte pozornost financím, protože v tomto období vás čeká prosperita. Může přijít v podobě zvýšení platu, nové pracovní nabídky nebo vedlejšího příjmu z podnikání. Podstatně si tím můžete vylepšit rodinné finance.

Váhy

Můžete se těšit, že se vám bude nadmíru dařit. Nepromarněte příležitost, již v dubnovém úplňku máte. Soustřeďte se na nejdůležitější úkoly svého života. Nezůstávejte v koutě, postavte se na výsluní a žádejte ocenění, které si zasloužíte.

růžový Měsíc s odrazem iZdroj fotografie: Depositphotos

Štír

Je čas trochu zpomalit. Zklidněte se, dejte si pauzu, odpočiňte si a načerpejte síly. Nastal také čas, kdy byste se měli zamyslet nad tím, kde v životě jste a kam byste chtěli směřovat. Naslouchejte tomu, co vám říká vaše srdce.

Střelec

Máte před sebou vzrušující období. Život není jenom práce, nastal čas na zábavu. Úplněk dodá energii vašemu společenskému životu. Dohánějte čas s rodinou, přáteli a poznávejte nové lidi. Existuje šance i na romantiku. Pokud se objeví příležitost, chyťte se jí.

Kozoroh

Připravte se na vzestup kariéry. Nadřízený vám dá dobré hodnocení, nabídne povýšení, případně získáte novou pracovní nabídku. Zamyslete se nad tím, co už jste dokázali a kam chcete směřovat, než se vydáte do další fáze života.

horoskop iZdroj fotografie: Depositphotos

Vodnář

Čekají vás nové zážitky a zkušenosti. Buďte zvědaví, neváhejte a hned prozkoumejte, co vám budoucnost přináší. Může to znamenat třeba návrat do školy, dokončení přelomového projektu nebo cestování. Je skvělá doba začít poznávat svět.

Ryby

Pravda pravděpodobně vyjde najevo. Ukáže se, jak si vedete v osobním i pracovním životě. Rovnováha je důležitá. Pokud nejste spokojení, řešte to. Možná potkáte novou lásku.

Co říkáte na vizi astrologa o vašem znamení zvěrokruhu?

Zdroj: People
Diskuze Vstoupit do diskuze
143 lidí právě čte
Zobrazit další články