Vyvěštěte si budoucnost podle čar na zápěstí: Fungují stejně jako ty na dlaních a čtvrtou má jen hrstka lidí

Podle tvaru, hloubky, délky a uspořádání čar na dlani umějí lidé zabývající se chiromantií věštit vaši budoucnost. Důležité jsou ale také linie na prstech a zápěstí.

i Zdroj fotografie: abcMedia (vlastní tvorba)
                   

Vodorovné nebo zakřivené čáry, které máte na zápěstí, nejsou od toho, jak ruku ohýbáte. Jsou v podstatě obdobou těch, které lidé mají na dlaních. Tyto linie zvané také čáry náramku mají i svůj význam. Podle chiromantie, která prostřednictvím čtení linií na rukou interpretuje charakter a budoucnost člověka, vypovídají čáry na zápěstí třeba o tom, jak dlouho budete žít.

První čára na zápěstí je nejdůležitější

Čím více těchto náramků máte, tím byste měli víc přemýšlet o tom, co bude po odchodu do penze a začít spořit, protože budete žít opravdu dlouho. Obvykle lidé mají na zápěstí 2 až 3 tyto linie. Můžete mít i čtyři, což je vůbec nejlepším signálem pro to, že dožít se sta let pro vás nebude žádný problém. Víme, co každá z čar znamená.

Nejdůležitější čára na zápěstí je ta první. Vypovídá o vašem zdraví a životním stylu. Když se pozorně podíváte na zápěstí a máte ji zřetelně vyrýsovanou, můžete být spokojení. Znamená totiž, že žijete klidným a spokojeným životem, zdravě se stravujete. Je-li tato čára přerušovaná, je čas přemýšlet o změnách životního stylu.

Druhá čára ukazuje na finance

První z čar na zápěstí může mnohé naznačit i o vaší minulosti. Pokud je rozostřená, trhaná a nesouvislá znamená to, že vás stále trápí nějaké trauma z minulosti. Také signalizuje, že byste měli ubrat, protože máte příliš stresující život. Pokud má žena zakřivenou čáru směrem k dlani, mohou ji trápit gynekologické potíže. U mužů to značí problémy s prostatou nebo močovým ústrojím.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Pokud máte zřetelně viditelnou druhou náramkovou linii, jste v životě velmi šťastní a čeká vás spousta úspěšných událostí. Linie, která má hodně ostré vyrýsování, znamená, že můžete očekávat skvělé finanční zprávy. Když ale tato linie ztratí své kontury a začne se ztrácet, buďte obezřetní, může to a naopak signalizovat problémy s penězi a dokonce i menší bankrot.

Další čáry jsou méně obvyklé

Viditelnou třetí linii na zápěstí nemá moc lidí. Vesměs jí disponují dost zajímavé osobnosti. Jakmile je čára přímá a nepřerušovaná signalizuje, že máte velký vliv na životy ostatních lidí. Dokážete své okolí pozitivně motivovat a ovlivňovat. Máte obdiv blízkých a také k vám vzhlížejí. Vzácná je čtvrtá čára na zápěstí. Vyjma toho, že existuje pravděpodobnost hraničící s jistotou, že se tito lidé dožijí velmi vysokého věku, symbolizuje také velkou a šťastnou rodinu.

Co si myslíte o čtení z ruky nebo jiných částí těla?

Zdroj: TheSun

Diskuze Vstoupit do diskuze
107 lidí právě čte
Zobrazit další články