Dobrman budící respekt, nebo malý a sebevědomý buldok? Zjistěte, který pes se hodí k vašemu znamení zvěrokruhu

Astrologie už dávno neslouží pouze lidem a jejich budoucnosti. Můžete s její pomocí zjistit i to, které psí plemeno se k vám hodí.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Je pravděpodobné, že jste už slyšeli o horoskopech. Jsou to předpovědi toho, co vás čeká v budoucnosti. Samotná astrologie je však více než jen horoskopy. Milovníci zvířat vědí, že každé zvíře má svůj charakter. Chování psa nebo kočky často závisí na jeho povaze. Zajímá vás, jaký pes je pro vás podle znamení zvěrokruhu nejvhodnější? Ne nadarmo se říká, že zvíře se podobá svému majiteli. Na podvědomé úrovni si často vybíráme mazlíčka, jehož charakter je nám blízký. 

Beran

Toto znamení zvěrokruhu chce být první ve všem, ať už jde o horoskop, pozici v kanceláři nebo osobní úspěchy. Beran se vyznačuje silným charakterem a vytrvalostí v práci. Pokud se k něčemu rozhodnete, nic vás nezastaví. Nejblíže této povaze je středoasijský ovčák.

Býk

Zástupce tohoto zemského znamení je extrémně šetřivý a rodinně orientovaný. Můžete mu říkat talent na vše. Býk je spolehlivý, věrný svým zásadám a blízkým. Baset je jeho přesným dvojníkem v psím světě.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Blíženci

Společenský a zvědavý Blíženec je plný nadšení a lásky k aktivnímu životu. Zástupce tohoto vzdušného znamení snadno najde společnou řeč s lidmi a získá nové přátele. Stejně jako erdelteriér.

Rak

Bude pro vás těžké najít stejně dobrého partnera, jako je Rak. Má úžasný talent spojovat lidi a vést je ke společnému cíli. Tomuto znamení zvěrokruhu nepochybně pomáhají strategické a analytické schopnosti. Plemeno psa kolie je velmi podobné Raku.

Lev

Král zvířat je vždy klidný a sebevědomý. Také soběstačný, statečný a odvážný. Lev doslova blázní, když je středem pozornosti a mluví se jen o něm. Anglický buldok je jeho dvojníkem ve světě psů.

Panna

Úžasné znamení zvěrokruhu, které kombinuje zábavu a trpělivost. Panna je blázen do dominantní pozice v kruhu přátel, stejně jako v rodině a v práci. Kdyby to byl pes, byl by to jedině knírač velký.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Váhy

Váhy jsou na první pohled neškodné, mírumilovné, přehnaně citlivé a nepůsobí právě sebevědomě. To je mylná představa. Váhy jsou stejně jako čivavy plné energie a umí se bránit.

Štír

Štír je považován za nejsložitější znamení zvěrokruhu. Má svůj názor, který bude hájit až do konce sporu. Štír je neuvěřitelně nebojácný, ale vždy efektivní. Stejně jako dobrman ve světě psů je i Štír pozoruhodně vnímavý.

Střelec

Nikdy neuvidíte znuděného Střelce. Lidé se vždy hrnou k zástupci tohoto znamení. Chtějí vztah s veselým a pozitivním člověkem. Střelec je spontánní dobrodruh, který vyjadřuje spoustu emocí. Ve světě psů je jeho dvojníkem stafordšírský teriér.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Kozoroh

Zástupce tohoto rohatého znamení zvěrokruhu se vyznačuje tvrdohlavostí, odvahou, silou a nelidskou vůlí. S takovou sadou nekompromisních vlastností je stále vynikajícím diplomatem. Zástupce tohoto znamení připomíná německého ovčáka.

Vodnář

Je to kreativní, všestranný člověk, který není závislý na druhých. Ve své práci je soběstačný a neoblomný. To mu však nebrání v tom být společenský a často i duší společnosti. Zástupce tohoto znamení je velmi podobný zlatým retrívrům.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Ryby

Ryby jsou velmi složité povahy. Často se stahují do sebe, aby analyzovaly, snily a byly prostě samy ve svém vlastním světě. Zástupce tohoto znamení je citlivý a nenechá si ostatní pustit k tělu. V tomto je velmi podobný kokršpanělovi.

Které plemeno psa je vaše nejoblíbenější?

Diskuze Vstoupit do diskuze
78 lidí právě čte
Autor článku

Klára Stružová

Zobrazit další články