Tesař proměnil nevyužitou zahradu k nepoznání

Osud může zasáhnout kdykoli. Zdraví je nejcennější věcí každého z nás a o tom se přesvědčil také muž jménem Darius. Když oslavil čtyřicáté narozeniny, začaly se s jeho tělem dít podivné věci. Netrvalo dlouho, navštívil lékaře a došlo mu, že je jeho stav velice vážný.

i Zdroj fotografie: YouTube.com
i Zdroj fotografie: YouTube.com
i Zdroj fotografie: YouTube.com
i Zdroj fotografie: YouTube.com
i Zdroj fotografie: YouTube.com
Další 1 fotografie
Další 1 fotografie
                   

Zaměřil svůj život proto na nový koníček, kterým zlepšil náladu sobě a vykouzlil úsměv celé rodině.

Zdravotní stav se zhoršoval

Muž si nejprve zdravotních komplikací ani nevšiml. Bylo mu trochu zle, cítil se unaveně a bez energie. Následně přišel o práci a na jeho těle se začaly objevovat nebezpečně vypadající skvrny. Brzy na to skončil na onkologickém oddělení a začal bojovat, aby se jeho zdravotní stav zlepšil. Vše se ale zhoršovalo a jeho rodina začínala být velice nešťastná.

iZdroj fotografie: YouTube.com
Broušení dřevěných prken pro lepší výsledek podlahy

Sám tvrdil, že mu šlo hlavně o jeho rodinu. Svou manželku nadevše miloval a stejně tak i své malé dcery. Nezbylo mu proto, než bojovat a být silný.

Využil svůj volný čas k vytvoření ráje

Nechtěl jen sedět doma a čekat, kdy se jeho zdraví vrátí v plné síle. Myšlenky ho ničily a potřeboval novou zábavu, která by ho přivedla na nové. Nikdo z členů rodiny se mu nemohl věnovat celou dobu.

iZdroj fotografie: YouTube.com
Základní kostra malého zahradního domku

Všichni museli pracovat, chodit do školy a věnovat se běžným činnostem. Pro Dariuse se ale život zastavil, a proto potřeboval novou zábavu.

Když manželka vyrazila na služební cestu

Dariusova manželka byla poslána na služební cestu. Otec tak zůstal s dcerami doma a rozhodl se, že své milované vykouzlí úsměv. Během několik dní dokázal něco, co jiným trvá i roky, protože si neumí udělat čas.

iZdroj fotografie: YouTube.com
Materiálu bylo potřeba více, než se na první pohled zdá

Darius se opřel do rekonstrukce a zvelebení zahrady podle svých vlastních představ. Pomáhaly mu v tom ještě dvě jeho malé dcery a byly přímo nadšené. Z rodinného dvorku za krátký čas vytvořil zahrádku snů a jeho žena byla ohromená. Nezbylo jí, než uznat, že je její manžel skutečný bojovník.

Galerie

Další 1 fotografie
Další 1 fotografie
Diskuze Vstoupit do diskuze
82 lidí právě čte
Zobrazit další články