Uspořádejte si ložnici tak, aby přitahovala lásku a upevňovala vztah. Tipy pro zamilované i nezadané

Každý chce, aby jeho ložnice byla místem, do které se každý večer bude rád vracet. Proto je potřeba, aby z ní vyzařovala hlavně pohoda a láska.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Ložnice je místo, kde by člověk měl relaxovat a hlavně by v ní neměl mít problémy se spaním. Záleží ale také na tom, jak si svoji ložnici zařídíte. To, jak ji máte uspořádanou, dokáže do vašeho života vnést harmonii a lásku. Tyto obecné tipy jsou pro každého, stačí si jen vybrat jednu z konkrétních možností – pro páry, nebo pro nezadané.

Pár obecných tipů

Nejprve byste se měli zaměřit na to, aby ve vaší ložnici byl dostatek měkkých látek, romantických pastelových barev a pohodlného nábytku. Svoji postel dejte vždy za zeď – je přirozené, že takhle se člověk cítí nejlépe a nejbezpečněji. Vyberte si pohodlnou postel, což je snad nejdůležitější krok, protože pokud nejste vyspaní a odpočatí, nebudete mít potřebnou energii.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Také byste ložnici měli mít vždy uklizenou a dobře organizovanou. Rozhodně si do ní netahejte práci, opravdu tam choďte jen odpočívat. Také by zde neměla být televize, ani žádná jiná elektronika. Televize a mobilní telefony totiž mohou narušovat intimitu a klidný spánek.

Co dělat a nedělat, když jste v páru

Mějte na nočním stolku nebo na zdi fotku, na které jste vy a váš partner šťastní. Hlavně se ale ujistěte, že tato fotka je aktuální. Po hádce vždy otevřete okno, aby negativní energie mohla odejít ven. Ložnice musí být také vyrovnaná – když bude příliš ženská, nebude se v ní muž cítit dobře, a naopak. Nedovolte dětské hračky ve vaší ložnici, musí být prostě jen vaše a děti by do ní měly mít zakázaný vstup.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Něco pro nezadané

Rozhodně si doma nenechávejte dárky, dopisy nebo cokoliv, co by vám mohlo připomínat vašeho bývalého. Ani si nezařizujte ložnici tak, aby vám připomínala váš dětský pokoj. Muži totiž chtějí být se ženou, a když uvidí, že na posteli máte velké množství plyšáků, budou mít pocit, že jsou s malou holkou. Nezařizujte si v ložnici pracovnu, to totiž vždy znamená, že práce bude nahrazovat partnera.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Co dělat, abyste milovali svůj domov

Nenechávejte si v domě věci, které nemáte rádi. Představte si, že každá věc v domě má svůj hlas. A vše, co k vám nemluví láskyplným a podporujícím hlasem, prostě vyhoďte. Když budete milovat svůj domov, on bude milovat vás. A ať se vám to líbí nebo ne, i domy vyžadují čas a péči.

V jakém stylu máte zařízenou ložnici?

Zdroj: InspiredEverydayLiving

Diskuze Vstoupit do diskuze
82 lidí právě čte
Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Pokud kupujete vajíčka v obchodě, mějte se na pozoru. Pro své vlastní dobro zkontrolujte několik věcí
Události247.cz
Události247.cz
Ukrajina je jen začátek. Rusko podle historika bude pokračovat invazí v dalším evropském státě
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
4 japonské cviky, které vám dopomohou k plochému bříšku za pouhé 4 minuty denně
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Neuvěřitelný příběh 1. holčičích šesterčat na světě: Šance, že se vůbec narodí živé, byla 1 ku 104 miliardám