Jednoduchý fígl, jak si rychle a chytře zorganizovat koupelnu a vždy mít vše snadno po ruce aneb I malá koupelna může být velká

Také neradi hledáte různé předměty? Vytvořte si pro každou věc určité místo. Přehled můžete mít i v koupelně. Stačí využít pár doplňků, které slouží i jako úložný prostor. Které to jsou?

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Nemáte rádi nepořádek? Někteří lidé jsou už od malička nepořádní a nedokážou mít ve věcech pořádek. Často hledají různé předměty, které někam uložili. Existují však i ti, kteří si doma velmi rádi pořádek udělají. Neznamená to mít perfektně uklizeno, znamená to mít doma zorganizovaný prostor. Zorganizovaný prostor poté sám vytváří pořádek. Stanovte si doma prostory, které budou vyhrazené pro určité věci. Použijte k tomu úložný nábytek, boxy, krabice, šuplíky atd.

Kam ukládat doplňky v koupelně?

Například toaletní papír a doplňky k toaletě jako toaletní kartáč, zvon, čisticí prostředky, přípravky pro intimní hygienu a jiné produkty budete nejčastěji hledat v okolí toalety. Uložit je můžete do skříňky nebo na polici, kterou umístíte blízko WC. Z toho vychází jediné – každá věc by měla mít své místo nejlépe tam, kde se nejvíce využívá. Na různé produkty existují organizéry, které slouží pro jednodušší uspořádání.

iZdroj fotografie: Pixabay

V okolí zrcadla využijete mnoho produktů

U zrcadla dělá každý člověk mnoho činností. Proto by se v těchto prostorech měl nacházet nábytek s šuplíky nebo poličky. Do šuplíku si mnoho žen uschová kosmetiku. Dostatek úložného prostoru je na tomto místě důležitý. Pokud budete mít pod zrcadlem umyvadlo, pořiďte si pod umyvadlo skříňku. V okolí umyvadla nezapomeňte na umístění háčků/držáků na ručníky, kartáčky a prostor pro nádobu nebo podtácek na mýdlo.

Netradiční kousky pro uspořádání

Nejen šuplíky, poličky a skříňky slouží jako úložný prostor. Možná by vás ani nenapadlo, že do koupelny lze použít i organizér na příbory. Ten je nejčastěji používán v kuchyni, avšak využití nalezne i pro organizaci menších předmětů v koupelně. Do organizéru si můžete dát štětce na make-up, menší kosmetiku, žiletky, kartáčky na zuby a jiné důležité předměty, které v této místnosti používáte.

iZdroj fotografie: Depositphotos

V každém pokoji v domě/bytě je potřeba mít dostatek úložného prostoru. V tomto prostoru by měla přetrvávat organizace předmětů. Díky tomu najdete s přehledem věci, které právě potřebujete. Jak udržovat přehled v uspořádání? Zcela jednoduše. Vždy vše, co si vezmete, uložte zpět na stejné místo. Pomoci vám mohou například košíčky nebo krabice. Pokud máte více malých věcí, jednoduše si je rozdělte do různých boxů.

Nezapomínejte na to, že prostor pro různé předměty lze vždy vytvořit. Nechcete například do sprchového koutu přidělávat poličky na mycí prostředky? Pořiďte si teleskopickou polici do sprchy. Tu velmi jednoduše nainstalujete a nemusíte vrtat do stěny.

Zdroj: Best Life Online

Diskuze Vstoupit do diskuze
133 lidí právě čte
Zobrazit další články