Diskuze - Pavel podal žalobu na vládu. Klaus mluví o útoku na demokracii, Zeman připomněl, že sám udělal totéž

Diskuze: Pavel podal žalobu na vládu. Klaus mluví o útoku na demokracii, Zeman připomněl, že sám udělal totéž

Zpět do článku
Co si myslíte o článku?
0/5 (0%) 0 hlasů
Nahlásit chybu
Zobrazit další články